Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » El lehet mennk onnan, ahol...

El lehet mennk onnan, ahol nekünk nem jó, motivációs írást segítenének megtalalni?

Figyelt kérdés
Arról szól, hogy egy gyermeknek egy dolgot tanít meg igazán a szülő, mégpedig, hogy ahol neki nem jó onnan el szabad menni, hátra lehet hagyni az őt mérgező helyzetet, embereket. Volt erről egy írás, facebookon láttam régebben, de most nem találom. Valaki esetleg tudna segíteni?

2019. júl. 12. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Erre a kettőre emlékszem az elmúlt időkből, szerintem a másodikra gondolsz.

2019. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A második link az, nagyon szépen köszönöm 😊
2019. júl. 12. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak én nem értem minek kell erről ilyen hosszú cikk? Miért ilyen extra dolog ez? Nyilván hazamehet a kislány ha rosszul érzi magát a pizsama partin mert piszkálják. Más anyuka vagy apuka tán nem ment volna a saját gyerekéért ha az felhivja, hogy szeretne hazamenni? Szerintem minden szülő ezt tenné.
2019. júl. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3as: tényleg túl van írva, eleve minek ír egy szerző két majdnem ugyanolyan témájú cikket, sajnos a wmn ilyen.


Egyszer ugyanakkor nem árt erről beszélni, mert túlmutat az ottalvós bulin. Arról is szó van, amikor muszáj ottmaradni a rokonlátogatóban. Meg mikor noszogat egy random vénasszony egy gyereket, hogy adjon neki puszit. Meg mikor csipkednék a gyerek arcát, az meg elbújik inkább az anyja háta mögé. Nemrég itt is volt kérdés, hogy a gyereket egy hétre elvitték a nagyihoz, az meg belázasodott, meg egész nap az anyjáért sírt, mégse mentek ért, mondván hogy ott is tudnak neki lázcsillapítót adni. Szóval nem, nem mindenkinek egyértelmű, hogy lehet nemet mondani.

2019. júl. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!