Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akar sok mindenki...

Miért akar sok mindenki görcsösen gyereket? Gyerek nélkül nem lehet élni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 14:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

Szomorú milyen sok a megkeseredett ember 😥 (pl #10)

A görcsösség pedig adódhat azokból amiket már írt valaki (vetélés, sok ideje próbálkoznak)

Vagy csak egyszerűen vágynak rá. És mivel gyarló az ember így amit szeretne, azt azonnal szeretné.....

2019. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

„ Mert a gyerek nélkül kijönnek a párkapcsolati gondok, amiket elfedett volna a gyerekvállalás.”

Hát, nem tudom, szerintem a gyerekvállalásnál jönnek csak ki igazán a gondok! Szerintem a legnagyobb butaság, amikor valaki azt gondolja, majd a gyerek megoldja a párkapcsolati problémáit.

2019. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10%
Mert a nő gyerek nélkül értéktelen.
2019. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ha így gondolod akkor te gyerekkel is az vagy. Mivan azzal akinek nem lehet vagy nem akar? Selejtesek vagy hogy gondoltad?
2019. júl. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Állami támogatás állhat egyrészről a háttérben , másrészt a magyarok körében eléggé elterjedt , hogy basznak vállalni a felelősséget a saját életükért , nimcsenek céljaik , se terveik , ezért szülnek egy gyereket mondván ,hogy a felnevelése lesz a szülő életcélja. Csak azzal nem számolnak el , hogy mivel nem hiteles szülők , a gyerekeiknél a saját szenvedéseiket ia végigfogják nézni.
2019. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!