Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akar összejönni a baba,4...

Nem akar összejönni a baba,4 hónapja próbáljuk. Azt mondja mindenki, ne akarjuk görcsösen, nem is úgy csináljuk szerintem, bár midnent elkövetünk hogy legyen. Mit tehetek pszichésen?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap? Az semmi.. Amikor peteérésed van, ez általában a ciklus közepe felé esedékes, akkor 20% hogy teherbe esel. Azon a pár napon kívül igen csekély a megtermékenyítésre az esélyetek.

Ne dohányozz, ne stresszelj, 2-3 naponta próbálkozzatok és össze fog jönni.

www.fogamzasgatlas.hu

Itt nézz körül, találsz szerintem ilyen cikkeket.

2008. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

szió

legeloszor is menj el nodokihoz, rákszuresre

20% az esély, hogy teherbe esel havonta rendszeres szerelmeskedés mellett, de ez nem adódik ossze

palástfű és cickafak fu tea segithet, vagy homeopatias cseppek (pl mastodynon, nekem ez valt be),

és ha ugy erzed, hogy ez nem segit, nyugodtan kérd meg a nodokid, hogy segitsen kicsit felturbozni azt a 20%ot. nekem clostit irt fel, első honapban sikerult.

sok szerencsét, kitartást.

ja, és tényleg ne parázz, előbb utobb osszejon.

2008. okt. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Akár magamat látnám. Ugyanezt éltem meg, mint most te, aztán az ötödik hónap után úgy gondoltam, kész, nem foglalkozok a gondolattal, abbahagytam a vitaminok szedését is, elkezdtem fogyózni, hogy legalább formába lendüljek a nyárra, és egyből teherbe estem. Most tartok a 19. hétnél. Szóval tényleg az a legjobb, ha próbálsz nem gondolni rá, ne görcsölj rajta és meglátod sikerülni fog. Sok sikert!
2008. okt. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért görcsölsz? végre egy olyan időszak amikor védekezés nélkül bármikor összebújhatnál a pároddal? Miért nem akarod kiélvezni ezt az időt??
2008. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekünk se akart összejönni,ollyannyira hogy mikor abbahagytam a gyógyszert nem is tért vissza a ciklusom de azért úgy csináltunk mintha meglenne és próbálkoztunk habár mindenki azt mondta hogy lehet egy fél év is míg megjön.el voltunk nagyon keseredve még gyógyszert is kaptam hogy megjöjjön mert ugye addig peteérés sincs meg aztán akkor volt a lagzink és nem akartam hogy pont akkor...aztán úgy nézett ki hogy ettől meg is jött de csak kicsit és nem is olyan volt amilyen a normális aztán a végén ezzel a gyerektémával nem is foglalkoztunk.visszajöttünk nászútról és furcsán sz...ul voltam, teszteltünk, és köv héten a doki is megerősítette hogy 4-5 hetes a kicsikénk.Most vagyunk 11 hetesek.

Szóval ne görcsölj!!!Sok sikert nektek!!!

2008. okt. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatásotokat! A szerelmeskedéssel nincs is gond, nem gyerekcsinálás miatt "szeretjük egymást". Csak utána izgatottan várjuk a következményeket. Tegnap, hogy megjött, bedugtam a fiókba a mikroszkópot, meg az elevitet, és azt mondtam kész, nem érdekel, majd jön ha akar. de a tudatalattim mást mond, már álmodtam is a terhességemmel. megpróbálok nem gondolni rá, köszi mégegyszer mindenkinek.
2008. okt. 6. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!