Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az ha valaki görcsös...

Miért van az ha valaki görcsösen akar babát akkor nem jön össze, ha meg nem várják akkor meg igen?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezen én is elgondolkoztam! Mi is már 8hónapja próbálkozunk, elvileg minden rendben van mind2nknél. Azt mondják nem szabad görcsösen akarni, mert akkor az agy blokkolhatja a peteérést. Viszont aki babát szeretne, az nagyon nehezen tud nem rá gondolni...
2008. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert pszichésen hatunk a szervezetünkre. .(

De nyugi lányok! Majd akkor fog nekünk is összejönni, mikor a legkevésbé számítunk rá. :) Minden jó akkor történik. :)


Fel a fejjel.

2008. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A saját példámból itélve ez rám teljesen igaz, 9 hónap ragaszkodás és vágy leblokolhatott. Az utolsó 10 hónapban kezdtem beletörödni, hogy nem lesz, és elkezdtem tornázni , és nem a babára gondolni. A férjemmel is úgy szexeltem, hogy nem érdekel, csak jó legyen:) és most 7 hetes és 5 napos terhes vagyok, ja és meglepet:)és elsőre!!!!
2008. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez az én példámra is a legjobb kérdés.

Mindkettőnknél vizsgálat ok, minden rendben, rendkívülien jó házasság, baba sehol :( 21 hónapja.

2008. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Saját tapasztalat nekem is , hogy el kell menni konditerembe. Mikor beállítottam magamat arra, hogy hamár egyszer nem jön a baba akkor le fogok fogyni, és akkor most 2-3 hónapig ne is jöjjön össze. Hát az első hónapban teherbe estem. Szóval hajrá , ajánlom mindenkinek, a testmozgás a legjobb megoldás.

2008. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is erről beszélgetünk párommal, milyen buta is ez az élet

nade hogyan kell azt csinálni hogy nem gondolsz erre?

szóval a konditermen kívül mi lehet még figyelemelterelő?

2008. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!