Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ekkora baj hogy jelenleg...

Miért ekkora baj hogy jelenleg úgy érzem nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Igaz 20 éves vagyok, még fiatal de van egy barátnőm aki már most ölne hogy lehessen gyereke és küldözgeti nekem a baba cuccokat hogy ugyee milyen cukiii meg olyan nyereményjátékokok vesz részt, ahol babakocsit lehet nyerni stb holott még gondolatban sincs babája, nemhogy útban. A lényeg hogy én meg frászt kapok ezektől. Megnezem az utcan is a babákat neha hogy jajj de cuki, es kesz.. Annyi elég belőle bőven. Nem akarok saját gyereket.

Mindenki mondja hogy attol kezdve teljesedik ki az életed, stb de én csak a lemondásokat látom. Hogy azon aggódni hogy nemhogy szórakozni barátokkal, de még a boltba se tudok lemenni nyugiba, mindent hozzá kell igazitani, és akkor még nem beszéltem a hisztizős bömbölős időszakról. Nekem ez egyszerűen nem hiányzik és kész. Babafan barátnőm szerint szívtelen vagyok. Most emiatt tényleg az lennék?


2019. júl. 15. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Most ez a divat, hogy nem akartok gyereket. Majd kinövitek. De azért rágódtok a témán meg olvasgatjátok a gyerekvállalás témakört. :DD
2019. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ragodok mert almodtam is mar azt hogy gyerekem van es rossz elmeny volt.. Ugy keltem fel hogy megnyugodtam hogy huhh de jo hogy csak alom volt.

En tényleg nem erzem azt hogy akarnam. Annyi sok szép dolog van az eletben amit atelhetek, de egy gyerek mellett kb elvagodnak a lehetőségeim...

2019. júl. 15. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Ne foglalkozz most ezzel, még 15 év múlva is ráér szülni, ha úgy hozza az élet. Majd meglátod, később milyen irányba alakul a véleményed. Oké, ha nem akarsz gyereket és nem is lesz, az is ha akarod és lesz. Ez a két jó opció.
2019. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezed miért ekkora baj, de szövegben sehol nem találom, hogy ki mondta neked, hogy baj.
2019. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4# akkor talán olvasd el újra, vegig😊
2019. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja megvan , a barátnő!


Nem vagy szívtelen ;)

2019. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!