Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért álmodok folyton kisbabák...

Miért álmodok folyton kisbabákkal ha nem akarok gyereket (jelenleg)?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap az álmomban van min. 1 gyerekem, csecsemő korú, már kezd nagyon elegem lenni belőle. Terveztük a babát kb 2 évig folyamatosan beszéltünk róla, időpontot kitűztünk stb, a párom lelkesebb volt nálam, de most ott tartunk hogy mégsem lesz, egyszer csak abba maradt, nem tudom a pontos okát. De már én sem szeretnék babát, és szerintem a párom sem akar (mert fél).
2012. szept. 26. 10:47
 1/2 Bence_ ***** válasza:
Lehet, hogy azért álmodsz gyerekekkel, hogy hozzá szokj. Agyad így tréningezi magát.
2012. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mitől fél a párod? És miért változott így meg a véleményed? Amúgy valószínűleg tudat alatt szeretnél te gyereket, hiszen folyton ott van az álmaidban. Amennyire tudom 3 dolog befolyásolja leginkább az álmokat. Az első a félelem (ezért is kérdeztem mitől féltek) de ez általában rémálmokat gyárt. A második az ha valamit nagyon akarsz, kívánsz, és a vágyad tárgya. A harmadik, ha valamit nagyon gyakran csinálsz alvás előtt. Én pl. szoktam egy játékkal játszani a gépen elalvás előtt és sokszor azzal álmodom, illetve Tegnap krimisorozatot néztem, és álmomban nyomoztam (szóval elalvás előtt amit csinálsz nagyban befolyásol)


Persze van hogy semmi se befolyásolja az álmaink hiszen gyakran baromságokat szoktunk álmodni :)


Szerintem nálad vagy az van, hogy nagyon vágysz egy babára csak elfojtod, vagy nagyon félsz a babától, és azért.

2012. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!