Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Arra gondoltam h ballagasra...

Arra gondoltam h ballagasra telefont kerek csak nem tudom h melyik eri meg mert en samsungba gondolkodtam mas telot nem nagyon akarok es jelenleg j3 2016-os telom van es osszefoglalva a kerdes melyik telot eri meg megvenni ami jobb ennel?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Minek jobbat venni ha a jelenlegi is működik? Csak mert ballagsz? Nagy érdem hogy el tudtál 8 osztályt végezni.

Én idén ballagtam 12-ből és azt kaptam hogy a ballagási öltönyöm felét kifizette a családom,vagyis 22 ezer forintot.

Ez életem második öltönye,és az első amit méretre varrtak mert az elsőt kinőttem.

Az első az 14 ezer volt,kínaiból, és tökéletes volt konfirmáláshoz arra a 1,5 órára.


Az első telefonom egy Nokia 6610 volt amit hatodik osztály után kaptam,majd mikor koleszos lettem kilencedikben akkor megkaptam édesanyám régi okostelefonját,ami egy olyan Akai telefon volt ami újonnan is 20 ezer alatt volt. Jelenleg a harmadik telefonomról írok ami már Lenovo és kemény 42 ezer volt amit a diákmunkás pénzemből vettem tizedik után,nyáron,miután bedöglött az Akai.


És megjegyzem elég módos család vagyunk,mégis "csak" enni,inni kapok,fizetik a fűtést,vizet,tv-t,netet,kapok évi 3 ezret a mobilomra és évi 50 ezer értékben vehetek ruhát (ált. 5 póló,2 nadrág,1 kabát,1 nyári és 1 téli cipő jön ki 40-ből,a maradék 10 alsógatya és zoknik,pont amennyire szükségem van) és boldog vagyok mert mindenem megvan :)

Jah és szülinapra és karira tisztálkodási szert kaptam mindig,minden családtagtól,mert addigra el is fogytak az előző éviek.


(Megjegyzem apám vegyész,anyám főnővér,havi 100 ezer forint zsebpénzt is adhatnának,de inkább nevelnek lefizetés helyett)

2018. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom Miért baj ha ő telefont akar...


Bármilyen telefon jobb szinte a piacon

2018. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Iphone-t vegyél az a legjobb.
2018. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne azon gondolkodj, melyiket akarod(?), -SZERETNÉD!- hanem az adományozó anyagi helyzetéhez mérten a legjobbat kérjed.
2018. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Okozz meglepetést, valami ilyet kérjél: [link]
2018. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia!

Iphonet ne vegyel mivel ha ratelepited az uj frissetest az tonkre megy. (8 meg ezek)

Apamnak iphone 8-a van fel eve talan vagy akorul es mar most neha laggol meg gyorsan merul. Nekem samsung galaxy s9em van 7 homapja es nekem nagyon bevalt semmi problamam vele.

Csak ugye asszem most 280k korul van, de ha jol lattam most van ra valami 50k kedvezmeny a mediaban.

😉😉

2018. jún. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1, na az ilyen, aki kifizetteti a gyerekével azt öltöny felett, pont nem szülő. Megszabja, hogy évi 50 a ruha? Szánalmas.


És nem, nem nevelnek, ha megtették volna, nem szólsz be egy 14 évesnek...

2018. jún. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felét, nem felett, bocs.
2018. jún. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%

18 évesen miért kellett volna az egészet fizetniük? És ez az 50 ezer ruhára is rengeteg,mert egy az egyben állhatnám magamnak is. Csak manapság az a normális ha 25 éves korig anyuci nyakán van mindenki. Régen 18 évesen már külön életet éltek az emberek,20 évesen már családot alapítottak.


Szerintem akkor is túlzás egy telefon csak mert 8 általánost képes volt elvégezni,majd ha egyetemet,akkor megértem.


14 évesen ennél jobb telefon amúgy se értem mire kéne

2018. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
280 ezres telefon egy épeszű ember is belátja hogy túlzás egy 14 évesnek. Jóformán vigyázni se tud rá.
2018. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!