Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek kevés a keresetük,...

Akiknek kevés a keresetük, hogyan oldották meg mikor szétmentek a gyerek apjával?

Figyelt kérdés
Gyeden vagyok és ennyi pénzből nemtudnék elköltözni. De már nagyon sokszor megfordul a fejemben. Nem működik a dolog, én pedig nem akarok a gyerek miatt együtt maradni. Van valami ötletetek? Semmi segítségem, nincs hova mennünk max albérletbe.
2019. júl. 21. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerinted hogy lehet megoldani, ha egyedül nem tudod magatok eltartani?

1. Gyerek bölcsibe, te mész dolgozni.

2. Keresel egy másik pasit, akihez odacuccolhatsz a gyerekeddel. De ez csak akkor működik, ha nem vagy válogatós.

3. Nem mész sehova, maradsz a gyerekkel ott, ahol van fedél a feje felett, nyelsz pár évig, és akkor költözöl, ha lesz miből és hová.


Az ilyen önkormányzati lakás meg anyaotthon nem járható út, ha nem vagy életveszélyben.

2019. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Bölcsi és munka.
2019. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Bölcsi és munka. 6 hónapos kortól mehet bölcsibe, kapod tovább a gyedet, plusz a fizetésed, gyerektartás, családi pótlék. Ebből normális munkávan 350 ezer bejön simán. Mindenki így csinálja.
2019. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Keress munkát másként sajnos nem megy.
2019. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Es akkor mivan ha bolcsibe allandoan megbetegszik, elkapja a tobbi gyerekektol???Melyik munkahely turi el,hogy egyik heten mesz masik heten nem??Bar igy lenne.

Valos dologrol beszelek,ismeroseim ketto is ilyen helyzetben van.

Gyerek egyik nap bolcsibe par napot vagy tobbet otthon.Munkaba jarni nem tudnak hisz nincs segitseg.

2019. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Most erre mit lehet mondani, utolsó, de komolyan? Ha azt írjuk, hogy addig ne szülj, míg neked saját magadnak sincs lakásod, mert bármi történhet, szétmentek, meghal, akármi, akkor meg az a baj. Hogy hogyan legyen a mai világban valakinek saját lakása. Soha semmi nem jó. Vagy tegyél félre sok százezret, milliót, hogy ha elhagynak, akkor külön is tudj menni és maradj is a gyerekkel. Akkor te mit javasolsz?
2019. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid nem tudnak esetleg segíteni? Engem terhesen hagyott magamra párom, veszélyeztetett terhes vagyok, így egy táppénzből nem tudnék kijönni, de szerencsére azonnal vártak haza, és rettentő örömmel várják a kicsit a körülmények ellenére is.
2019. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2 óránként szoptatok, nem szeretném elválasztani ilyen pici korában. Másrészt bölcsi sincs itt

Sajnos nem tudnak segíteni a szülök, hozzájuk nemtudunk menni, de ha mégis, semmivel se lenne olcsobb mint egy albérlet. Köszi a válaszokat. Ja tudom, hülye voltam késő bánat. Majd lesz valami..

2019. júl. 21. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Akkor várj ameddig megteremted a feltételeket a különmenéshez. Hacsak nem üt ver mert akkor lépni kell.

Sajnos tudom mit beszélek nekem egy folyton félrelépő férj mellett kellett kivárnom az időt...

2019. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!