Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Matracvédő lepedőt érdemes venni?

Matracvédő lepedőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt és van is. 3 éves!

Nem az ágy lesz olyan ha baleset történik!

2010. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem igen.Mi az utazó,és a normál ágyába is használunk.Még soha semmi baja nem lett az ágybetétnek.Azért nem mindegy,mert a kókuszmatrac nem volt éppen olcsó.
2010. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt, hanem a matracra, ahol feküdt, a lepedő alá azt a nejlonos izét tettem, amit a pelenkázókra is szoktak tenni. Ez ugyanúgy védi a matracot és olcsóbb, mint egy matracvédő.
2010. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
gyógyszertárban lehet kapni kb. 100 ft-ért betegalátétet, én azt szoktam a lepedő alá tenni, ha baleset van, kicserélem és kész. eddig 3x cseréltem, 6 hónapos a babám.
2010. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Mi frottíros tetejűt vettünk, hátha az nem annyira meleg. Ha hason van, az erőlködéstől időnként visszajön neki a kaja, szóval jó, hogy van ilyen lepedő is.
2010. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk a kókuszmatracon nincs, hiszen az áteresztené a pisit, ha oda menne, és mosható is. A pelenkázó szivacson van.


Érdemes venni, átázhat a pelus, és később a szobatisztaság elején gyakran van baleset :)

2010. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdemes venni,szinte "örök" darab.Főleg,ha nem csak a babákra gondolunk.Felnőttekkel is előfordulhat mindenféle "baleset",pl.erősen izzad valaki. Nekem 2 éve van,ugyancsak a kókuszmatracom védelmében szereztem be.(fájós hátam miatt kaptam,és valóban elég drága)

Már számtalanszor mostam,bírja! Azt hiszem a Napfény-paplantól vettem.Nem meleg,frottíros a teteje. A matracvédőt(ami a matrachoz jár) nagyon nehéz levenni és vissza, már csak a matrac súlya miatt is.Ez a lepedő viszont gumis,könnyebb vele bánni.

2010. júl. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!