Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhessègtôl kialakult köldöks...

Terhessègtôl kialakult köldöksèrvet hol èrdemes megmûttetni Bp-en? Magán ès àllami is èrdekelne. Tudnátok ajánlani jò orvost? Aki megmûttette elègedett volt utána?

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Off, de szülés után ez nem áll helyre magától??? Én úgy tudtam visszahúzódik és nem marad úgy. Mennyi ideje szültél.

Amúgy Sote sebészeten csinálnal ilyet, magánban meg úgy tudom a Rose klinika foglalkozik ilyen esztétikai műtétekkel.

2019. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm , hogy írtàl.


Sajnos nem. Legalàbbis nekem nem hùzòdott vissza. 2x szültem. Már az elsô terhessègem utàn így maradt. Utàna 3 èvre rà szültem megint, ennek is màr 1,5 ève ès ugyanùgy megmaradt, talàn picit mèg rosszabb is lett a helyzet.

2019. júl. 22. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem dr Barabás Lóránd csinálta a Kútvölgyi Klinikán, ismerős ajánlotta, vidékről mentem hozzá. Mikor a helyet megláttam teljesen elborzadtam, de ezen kívül semmivel nem volt gond! Az orvos nagyon jó! Amíg a kórhàzban voltam is össz-vissz 1 mogorva takarítónővel találkoztam, rajta kívül mindenki nagyon normális volt!
2019. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a vàlaszod!


Hàny napot kellett kòrházban lenned? Altatásban mûtöttek? Azòta is rendben van?

2019. júl. 23. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerdán reggel mentem be ès péntek de. jöhettem haza. Minden rendben van/volt. Tavaly előtt csinálták, altatásban, laparoszkóppal, 15x15ös hálót is raktak be.
2019. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!