Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nem akartak gyereket, de...

Akik nem akartak gyereket, de lett, azok utána hogy ilyen boldogok?

Figyelt kérdés

Hogy tudtatok onnan eljutni, hogy úristen, tablettát szedtem, mégis mellette pozitív lett a teszt és már túl késő elvetetni / úgy döntöttem, végülis megtartom, mert társadalmi nyomás / lelkiismeretfurdalásom lenne... innen hogy lehet oda jutni, hogy ez a tökéletes apa szeret minket és várom a gyereket és imádomig eljutni?


Főleg akkor kérdezem, ha egyáltalán nem akartál gyereket soha, később sem (vagy nem ezzel a pároddal) és védekeztél.


2019. márc. 24. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy régi munkatársam volt így. Nem akart gyereket, féltette a karrierjét, az alakját, az életét. 32 éves volt, mikor becsúszott a gyerek. Még a terhessége alatt is voltak kételyei, és a baba születése után is kellett pár hónap, míg rátörtek az anyai érzések. Nagyon jó anya lett belőle, imádja a fiát, sokat foglalkozik vele. A férjével végül elváltak pár év után, de nem hiszem, hogy a gyerek miatt, a pasinak lett még 2 gyereke egy másik nőtől.
2019. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek most múlt féléves a kislánya. Oda meg vissza van tőle. Mosolygós, kiegyensúlyozott baba.

Soha-soha nem akart gyereket, a gyerekeket úgy összességében útálta.

Védekeztek -úgy tűnik, nem jól-, vérzése is volt a terhesség elején, mire kiderült, már nem lehetett elvetetni. A terhesség alatt nem várta, nem is kötődött hozzá egyáltalán.

Apuka link alak volt, az is maradt. A házasságuk a baba előtt sem volt túl jó, most se az, de a gyereket szereti ő is.

2019. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyik munkatarsam volt ugy hogy mindig azt mondta hogy nem akar gyereket 25evesen mert nem karja feladni a karierjet. Na de azt nagyon hirtelen megvaltozott a velemenye mikor a munkahelyen be jelentettek hogy golyamatosba kell jarnia (nem szeretett volna abba jarni) mara mar egy 5honapos kislanya van es nagyon imadja sokat foglalkozik vele.
2019. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!