Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Bevezetettnek számít az adott...

Bevezetettnek számít az adott étel, ha kész üveges bébiételként kapja?

Figyelt kérdés
Nem eszik meg mindent a babám, ezért ugy gondoltam, hogy az új dolgokat kaphatja a boltban vásárolt üvegekből. Természetesen főzök neki, de nincs sok kedvem pepecselni, ha aztán a végén meg sem eszi. Az eperről, málnáról valahol azt olvastam, hogy így nem számít bevezetettnek. Mi a helyzet a többi étellel?
2019. aug. 14. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod az egész témakört. Add ahogy kézreáll és pár hét és vége. Felesleges ezen ennyire pörögni, 2 gyerek után mondom.
2019. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem túllihegni, sőt... Kapott már sokmindent, amit a magyar hozzátáplálási táblázat szerint még nem adhattam volna. (külföldön élünk, itt mások a normák) Eddig semmivel nem volt gondunk a kukoricán kívül. Annyi csak a lényeg, hogy amikor saját magam készítem el az adott ételt, akkor adhatok-e teljes adagot, ha üvegből nem okozott gondot...
2019. aug. 14. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bevezetettnek számít. Miert ne számitana annak? Majd 2x vezeted be?
2019. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!