Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól szabad csokit adni a...

Mikortól szabad csokit adni a gyereknek? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Érdemi információt nem találtam róla, és arról sem, hogy mi a teendő ha véletlen még is csokihoz jut. A kislányom 10 hónapos. Az asztalon felejtettem a csokim 2 percig voltam távol addig ő bele eszegetett. Nem sokat maximum 3 pici tallért. Nestlé Milkybar mixups csoki volt. Most mit tehetnék? Egyáltalán nem akartam adni neki, vigyem orvoshoz?
2019. aug. 15. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Orvoshoz??? Jó hogy nem mentőhelikopter... Nyugi már...
2019. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, gyomormosásra mindenképpen...


Szerinted többedik gyereknél nem fordul elő ilyen?

10 hónaposan azért nem olyan kicsi már, hogy egy kis csokitól baja legyen.

2019. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez most így alakult. Ez van. Én 2 évet tűztem ki magam elé, de már kapott néha dolgokat amiben van cukor is. Persze dörmiéket s ezeket nem ismeri. Ráér majd ha ő kéri, hogs adjak. De ilyen véletlenek lesznek még. Maximum kicsit felpörög a benne lévő cukor miatt, de egyéb baj nem lesz
2019. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Meg nyugtattatok. Közben felhívtam a védőnőt is, ő konkrétan kinevetett. Tudom, hogy paramami vagyok és próbálok lazább lenni de nem megy.
2019. aug. 15. 11:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő helyében én is kinevettelek volna ugyanakkor gondolnám, hogy aranyos, felelősségteljes anyuka. Azt ne feledd, hogy a széltől is nem fogod tudni óvni. 3-as voltam. 😅
2019. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is kinevettelek volna a védőnő helyében. Az enyém ennyi idősen a parom kavespoharaból itta ki afel korty kavet, megsem vittem orvoshoz.
2019. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%

5 hónapos voltam, amikor Karácsonykor unokatestvérem megkóstoltatta velem a somlói galuskához készített csokiszószt. Semmi bajom nem lett, és nincs azóta sem.

Nem lesz baja a gyerekednek, ne legyél ennyire paraanyu.

2019. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát erre nincs pontos válasz hogy mikortól lehet. Minél később annál jobb. Hétvégén volt kislányom 1 éves, csokitorta volt nálunk. Rokonom a 9hónapos babájába is tömte bele. Az én lányom is kapott persze. Nem sokat. Másnap is evett. Szorulásos is lett szegény. Úgyhogy ha lehet, mellőzöm.
2019. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Karacsonykor a 11 honapos fiam is benyomott ketto szaloncukrot zseleset.

A nagytesoja adta neki veletlenul.

Nincs semmi baj ne aggodj

2019. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A lányom 7 honaposan szedett le a karacsonyfarol szaloncukrot es szopogatta ki a zacskobol ...

olyan édesen, csendben eljátszott mellettem ... persze, mert titokban nyammogta a csokit 😂😂😃

2019. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!