Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Volt aki tobbfele zoldseg...

Volt aki tobbfele zoldseg keverekevel kezdte a hozzataplalast? Milyen zoldsegeket hasznalt?

Figyelt kérdés

Most szeretnenk a hozzataplalast kezdeni , 6 hos a baba, eddig anyatejes volt de 1 hete mar tapszert is kap.

Tobbfele modszert hallottam a hozzataplalas elkezdesere, zoldseg vagy gyumolcs , csak levek stb vagy esetleg egy tobfele zoldsegbol keszult levessel , ez mondjuk eleg erdekes


2019. okt. 23. 08:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem érdemes több zöldséggel kezdeni, mert ha egy nem izlik belöle neki akkor a többit sem fogja megenni.


Èn répával kezdtem. Elös nap egy kanál második nap 3 kanál, kb egy hét után már elég sokat megevett.

Köv héten paszternák ugyan így. Aztán krumpli. AZtán ezek keverése.

Aztán csak krumplihoz kevertem sütötököt, vagy más újabb dolgot.


AMire gondolnod kell, hogy eddig csak is egy édes anyatejet evett, semmi más ízt nem érzett. Ha most kap egy ízkevekádot abból pedig csak egy dolgot nem enne meg akkor a többit sem fogja.


Èn külöflödn élek itt a gyümölcsöt csak 7 hós kortól ajánlják, és szerintem iszonyat savassak a gyümölcsök elsö étkezésre, de Mo-n mivel más van a szokásba mindenki azt csinálja amit a védönö mond nekik.

2019. okt. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!