Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mivel kell kezdeni a hozzátápl...

Mivel kell kezdeni a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Még csak 5 hós lesz a fiam, és csak 6 hónaposan tervezzük elkezdeni a hozzátáplálást, úgyhogy még van idő, de már kezdek készülni..

Az a bajom, hogy mindenki mást mond. A védőnő szerint gyümölcsöket kell adni először. Az orvos szerint krumplit, répát. Van egy könyvem, ami a rizskását ajánlja.

Melyiknek van igaza? Vagy én döntök? Ha én döntök, mi alapján döntsek? Kicsit kezdek rágörcsölni a témára. Minden tapasztalatra kíváncsi vagyok.

Ha hozzátáplálással kapcsolatos fb csoportot linkeltek, ami jó, azt is megköszönöm.


2019. okt. 2. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk kb így volt.

1. Alma 2. Krumpli 3. Barack 4. Répa 5. Sutotok

2019. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én így adtam: sütőtök, édesburgonya, répa, utána gyümölcsök.
2019. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alma, sütőtök, barack, krumpli repa. Sosem sorrendeztem. Amihez kedvem volt es ehette, és volt itthon, azt kapta.
2019. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van pár hasznos, nagyon kifejtős cikk a neten. Nekem mindig negatívan lenyűgöző, hogy emberek ezeket nem keresik ki. Amikor már túlinformált vagyok, akkor még egyszer annyi időt szentelek egy témának, és az már úgy oké, hogy tudjam, mit tegyek következő lépésként.


Használd a netet, légy tudatos olvasó, kereső.

2019. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olvastam cikkeket. Nem vagyok hülye, sem alulinformált. Az olvasottak között is ugyanaz van, mint amiket mondanak nekem, hogy kb. mindenki mást mond/ír. Nincs egy konkrét irányadás. Ezért gondoltam mások tapasztalatait megkérdezni, hogy amúgy ki mivel kezdett és ez miért volt jó/nem jó. A cikkekből én is tudom hogy pl. mi szól a gyümölcsök mellett és a gyümölcsök ellen, stb., de ezzel még mindig nem lettem előrébb, mert az információval tanácsot nem kapok...
2019. okt. 2. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak dolgok, amiket magadtól is eldönthetsz, nagyon elrontani nem fogód, nyilván nem adsz neki gombás husit első alkalommal. Nekem a védőnő az almát mondta, de mivel refluxos volt a lányom, nem akartam savas ételt adni, így sütőtököt kapott, különösebben senkivel nem beszéltem meg, a sütőtök a babák egyik első kajája, így azt adtam.
2019. okt. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as, ezeket mind egyszerre adtad?
2019. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!