Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10,5 hónaposnak tejbegríz?

10,5 hónaposnak tejbegríz?

Figyelt kérdés
Ti adnátok, adtátok?
2019. dec. 21. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Sütve én 9-10 hónaposan adtam tejes dolgokat (kalács, muffin, kelt tésztás sós cuccok), főzve 11-12 hónaposan (borsófőzelék, gyümölcsleves, stb).
2019. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem adtam, betartottam az ajánlásokat.
2019. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem adtam. Az egy dolog, ha pl egy sütibe teszek valamennyi tejet és azt megkóstolja a baba (ebből is gondolhatod, hogy evéssel nem tartozok a nagyon szigorúak közé..) de tömény tejes ételt mint a tejbegríz én nem adtam volna.
2019. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm
2019. dec. 21. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem, ugyanis az teljesen tejalapú, nem csak tejet tartalmazó dolog. Ez pont ugyanolyan, mintha kakaót adnál neki. Adnál neki kakaót? Nem hiszem.

Adj neki inkább boltban kapható tejpépet. Nagyon sok ízű van, amik már 4 hónapos kortól adhatóak. Azt szabad adni neki.

2019. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem


Kb 13 hónaposan adtam először tejet


De szimplán nem szereti..

Grízben egyebekben igen

2019. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!