Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mivel tehetném úgymond edesebbe?

Mivel tehetném úgymond edesebbe?

Figyelt kérdés
Vettem egy üveg paradicsom krumplival benietelt de az olyan savanykás íze van hogy babám 2-3kanal után már nem eszik belőle. Máskor is vettem ilyet akkor 2adagban megette. Mit lehetne bele keverni hogy kicsit édesebb legyen? Cukrot kizártnak tartom. 5honpos.
2020. jan. 14. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Cukrot nem akarsz (tok megértem, én de tennek vele cukrot)


Élesíteni jól lehet banánnal, viszont sz meg nagyon fura lenne paradicsommal.


Amit el tudnek képzelni jó édes paradicsommal tompítani a savanykás paradicsom ízt.


Édesiteni szerintem nem tudod. El tudnám képzelni csirkehussal vagy majjal, de gondolom azt meg nem eszik.


Esetleg sárgarépa, sütőtök edeskrumpli, de nem biztos, hogy jó lesz. Én lehet inkább kidobnam

2020. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első mondat újra: én se tennek bele cukrot
2020. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Répát

Sütőtököt

2020. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell édesebbé tenni, nem ehet csak édeset. Ha nem jön be a savanyú, kapjon mást, de ne vedd el az ízét.
2020. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cukor helyett édesburgonyát szoktam beletenni az ételeibe.
2020. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem édesítek szinte semmit, kevés kivétel a paradicsom és a sóska. Ezeket soha az életben nem fogja szeretni édesítés nélkül, felesleges erőltetni. Viszont a paradicsomban fontos dolgok vannak, jó lenne ha megenné. Szerintem egy fél mokkáskanál nádcukortól semmi baja nem lesz, viszont megeszi az ételt. Szerintem hagyd még a paradicsomot, a savtartalma miatt azt amúgy is csak később szokták ajánlani. Adj olyasmit amit megeszik édesítes nélkül is.
2020. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!