Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor kezdtétek ugyan azt...

Mikor kezdtétek ugyan azt adni, mint amit ti esztek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

KB 1 évesen már ugyan azt ette. Vagyis inkább mi ettük azt amit ő 🤣 házi készítésűre gondolok természetesen

Akkor még nagyon kevés mennyiséget evett meg amúgy

Most lesz 2 éves és abszolút nincs neki külön főzve. Rendesen eszik mindent

2020. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
1 éves kora után, de akkor még erősen megválogatva, másfél éves kora után már bátrabban, mert ügyesebb is lett. De amúgy előtte is volt olyan, hogy baba-mama kajákat főztem direkt, megfőztem fűszer nélkül a zöldséget, kivettem az övét, és a maradékot megfűszereztem magamnak.
2020. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6 honapos koratol mar azt eszi amit mi
2020. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Horaires ***** válasza:
83%
9 hónaposan alkalmanként kapott kóstolót a miénkből, olyasmit amit egyébként is bababarát módon készítettem el, de nem volt különösebben elragadtatva tőlük. Két-három naponta mutatok neki valamit, hogy lássa, ilyen is van, de egyelőre tényleg csak ismerkedés az egész.
2020. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
11 hónaposan. Nem fűszereztem erősen az ételeket, de fűszernövényeket használtam ízesítésre(petrezselyem, metélőhagyma stb.)
2020. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 11 hónaposan. Én fűszereztem már 7-8 hónaposan is neki, anélkül nem is ette a kajàkat, csak persze nem extrémen.
2020. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

12-13 hónaposan..

Nem mondent, de csak akkor főztem neki, ha olyat ettünk, amit nem ehet.

Most 21 hósan is így van.

Hurkát pl nem eszi meg.. olyankor kap mástvagy előző napról,vagy valami főzeléket kap

2020. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
7honaposan mar kostolgatta a mienket de most 8honaposan van az hogy ha olyan kaja van mint pl kakalabe leves husleves vagy porkolt tesztaval akkor kap a mienkbol. Szepen rag mar
2020. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!