Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti miert kezdtetek el 4...

Ti miert kezdtetek el 4 honaposan a ht-t? Hogy fogadta? Milyen gyorsan haladtazok?

Figyelt kérdés
Nem bantatok meg a korai kezdest?

2020. márc. 21. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő javasolta, mert tápszeres volt. Jól fogadta, szinte mindent megevett. 4-5 naponta kóstoltattam vele új ízt. Nem bántam meg.
2020. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Védőnő és gyermekorvos egyöntetűen javasolta. Anyatejes iszisz baba volt a lányom.


De! 4-6 hónapos korig csak kóstoltatás van!!


Almát kapott talán, meg amit akkor lehet... De nem tudta megemészteni, pedig ette volna. Azóta is szereti a gyümölcsöket. De a gyomra nem állt készen rá.

Hitetlenkedve fogadták a hírt, de ez volt az igazság.

2020. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő és orvos javasolta mind2 fiamnál. Nem bántam meg. 6 hosan mindkettőnél 1 étkezés ki volt váltva.
2020. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A nagy tápszeres volt, és akkor még, amikor ő volt baba, ez volt az ajánlás (tápszeresnek 4 hónapos kortól, anyatejesnek 6 hónapos kortól). Mai fejemmel már nem így csinálnám. A kicsi anyatejes, iszsz baba volt, fel sem merült a korai kezdés, de már terhesen tudtam, hogy nála akkor is kivárom a 6 hónapot, ha nem tudom szoptatni.
2020. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!