Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen kekszet reszeltetek a...

Milyen kekszet reszeltetek a gyümölcspürébe a hozzátáplálás elején?

Figyelt kérdés
2020. jún. 14. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Semmilyet. Kapható natúr rizspehely és dara is kifejezetten erre a célra. Az utóbbi gluténbevezetésre is jó.

A babakekszben sok az egyéb. Pl: a legtöbb feleslegesen cukros.

2020. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Dmben vettem cukormentes sima Baba kekszet.

Amúgy vannak olyanok, akik otthon sütik meg a kekszet. A tesónál lehet én is így fogom.

2020. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

1 éves kora előtt nem adtam lisztes dolgot a gyerekeimnek. Az első kis súlyú volt, a lisztérzékenység ha előjött volna, akkor hónapokra megáll a súlynövekedése. A kisebbeknél meg már rutinból csináltam ugyanazt.

Ma már annyi termék van amivel ki lehet kerülni.

Ahogy más már javasolta, használj rizs készítményeket vagy gluténmentes dolgokat, kukoricalisztet!

Vagy egyszerűen keverj hozzá banánt, esetleg kevés krumplit, az éppen olyan tápláló!

2020. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmilyet

próbáltam..

Nem ette meg


Azóta se

2 éves

2020. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rossmannba vettem bio babakekszet. Először felet reszeltem almába. Nagyon szerette. [link]
2020. jún. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kekszet nem próbáltam, van olyan gabonapép, ami gluténmentes (köles, rizs) vagy gluténes (3 vagy 7 gabonás, grízes), ami hideg ételben is simán oldódik, olyan, mint a kekszpor, csak nincs benne semmi adalék.

vagy ha volt kéznél sima főtt rizs vagy köles, abból tettem bele.

2020. jún. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fosfovit. Tej és tojásmentes
2020. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Glutén bevezetése miatt hétgabonás pépet használtunk, "nasinak", rágás miatt tej- és tojásmentes Fosfovit kekszet kaptak a gyerekeim.
2020. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lényeg lemaradt

Fosfovit-et próbáltam


4.

2020. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!