Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány gramm darabos ételt...

Hány gramm darabos ételt (tehát nem anyatejet) eszik naponta hozzátáplálós-anyates,10 hó körüli babád?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose szamoltam grammra. Ha 2 kanallal eszik, akkor annyival, ha benyom egy egesz tanyernyi mittudomen husit meg rizst, akkor annyit :D
ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Soha nem mértem se a gyereket,se az ételét. Nem is értem,miért kellett volna.

Úgyis annyit eszik,amennyit kér/bír. Többet nem tudsz beletömni..

Utána meg mindig kapott anyatejet is 2 éves koráig,ha kért.

Szóval nem váltottam ki étkezést sem.

ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Most komolyan , gramra méregeted az ételt ?

Egyébként egy éves korig a fő táplálék az anyatej tehát ha semmi mást nem eszik egy falatot sem, az is teljesen rendben van.

ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sosem mértem. Annyit evett, amennyi jól esett neki.
ápr. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most sem tudom hány grammot eszik. Van amikor csak pár falatot, pedig már 2,5 éves. Máskor meg felfal egy fél disznót. Mikor mennyi esik jól neki. Miért méregeted? Van valami speciális oka?
ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
10 hónapos múlt, nem méregetem neki, de kb. fél decis adagokban fagyasztottam le neki ételt arra az esetre, ha olyat eszünk, amit neki még nem adnék (pl. pörköltet, sült kolbászt, 2 napos rizst). Ez alapján úgy saccolnám, hogy 50-100-50 g körül eszik reggeli-ebéd-vacsorára + az anyatej napi 5x. De ez egy nagyon durva becslés, mert ha nem kér már, akkor nem eszik annyit, ha kér még, akkor pedig adok, ha van miből.
ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Én eleinte méregettem mennyit kap (azt viszont sose mértem mennyit hagy meg belőle, ez még főleg pürénél kisebb korábban) de annyira változó volt a napi fogyasztás, hogy abbahagytam. 10-11 hónaposan volt mikor csak pár falatot evett, máskor egy babatányérnyi felét mondjuk.

Most lett 1 éves és ugyanez van mondjuk, szóval felesleges a múlt idő :D

ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, az ok, hogy pár napja fogyni kezdett hízás helyett és megijedtem! köszönöm az eddigi válaszokat.
ápr. 27. 17:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!