Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor adhatok neki sinlacot?...

Mikor adhatok neki sinlacot? Mikor adhatok neki gabonabol készült (gluténes) tejpepet,hogy bevezessem a glutént?

Figyelt kérdés
4 hónapos. A dobozra 6+ van írva, de 6honapIG kell bevezetni, alapból nem értem.
2020. jún. 23. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
6 hònapos korig nem kell semmit bevezetni. Akkortòl tàplàl hozzà legkoràbban az ember, hogy vezetnè be addig?!
2020. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem ezt mondták. Glutén 4-6 között.
2020. jún. 23. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Úristen? Ki mondott ilyet :/ 6 honapos kortòl lehet, lehetőleg szoptatàs mellett. Tehàt aki szoptat, az ne hagyja abba, mìg be nem vezette a glutènt, legelőnyösebb, ha legalàbb 3 hònapig anyatejet ès glutènt is kap a baba.
2020. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
4 hónapos kortól is lehet, ha a baba mutatja az erre utaló jeleket (hogy készen áll a szilárd étkezés elkezdéséhez). Ha úgy látod hogy igen, akkor ha gluténes tejpéppel akarod kezdeni, először csak picit keverj ki, adj neki 1 kiskanállal, másnap 2-3 kiskanállal és így tovább. Itt a gyakorin nagyon bele vannak veszve ebbe a 6 hónapos hozzátáplálásba, ne törődj velük. Ha úgy látod hogy 4 hónaposan kezdhetitek és az orvos is ezt mondja, akkor nyugodtan. Én puha kekszet sütöttem neki és azt nyammogta.
2020. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen...És pont az van, hogy folytassam 3 hónapig utána a szoptatást. Nekem eleve kevés a tejem szerintem, épphogy elég, de ha meg kihúzom 6 hóig és bevezetem akkor a glutént, még 3 hónapig nem biztos, hogy eredményesen tudom szoptatni.ha váltja majd ki az étkezéseket, kevesebb inger ér, kevesebb tej termelődik, stb. Emiatt gondoltam, hogy az allergéneket kóstolgatni kellene (doki mondta, nen az ujjamból szoptam, csak azt nem fejtette ki, hogyan kell ezt pontosan, mivel, stb. A védőnőm egy nagy semmi.)
2020. jún. 24. 08:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!