Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan kell a babáknak főzelék...

Hogyan kell a babáknak főzeléket csinálni?

Figyelt kérdés
Hogyan kell krumplival sűríteni? Valamint ezt is le lehet fagyasztani kisebb adagokban?
2020. jún. 30. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi idős. Én 6 hónapos babámnak úgy készítettem, hogy a krumplit megfőztem a csirkehússal egy csipet sóval, egy kávéskanál étolajjal. Amikor megfőtt, leszűrtem, és botmixerrel összeturmixoltam tápszerrel (tápszeres baba), ha anyatejes a babád akkor anyatejjel.
2020. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jah, ha van benne tej/tápszer, akkor nem fagyasztom, de amúgy lehet fagyasztani.
2020. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Krumplit nem fagyasztanék, mert mindig elérhető, olcsó és jobb frissen.

Krumplival úgy sűrítesz, hogy simán összetöröd és belekevered. Pl zöldborsóba, paradicsomszószba, akármibe, amibe illik. Nyilván van olyan, amibe ne, mert pl a gesztenye amúgy is lisztes (pl sürítésre tökéletes ez is, ezt higítani szokták almával inkább).

2020. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!