Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan lehet elkerülni, hogy...

Hogyan lehet elkerülni, hogy etetés közben ne kenjen össze semmit?

Figyelt kérdés
Babám etetés közben hirtelen belekap a kanálba, és mire észbekapok, belekeni a hajába, ruhájába, az etetőszékbe. Gondolom kíváncsi, és nem szeret egy helyben se megülni. Hogy lehet ezt elkerülni?
2020. júl. 3. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy. És nem is kell. Had ismerkedjen az állagokkal. Majd ha önállóan eszik még rosszabb lesz.
2020. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy. 2,5-3 éves korára fog tisztulni, addig csak egyre nagyobb lesz a káosz. 😊
2020. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Megnyugtató köszönöm :D

Akkor marad a napi 3x öltöztetés :D

2020. júl. 3. 12:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátom:

[link]

2020. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi uzsi után szoktunk sétálni. Akkor öltöztetem csak át. Kajánál kap élőket ami meg amellett elcsúszik az a kis folt itthon a 4 fal között elfér rajta
2020. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Jól írják. Hagyd maszatolni, ismerkedni. Nem tudom milyen idős, de én 9 honaposan adtam a kezébe kanalat is. Úszott minden a kaja a, de most 21 hónapos, és önállóan eszik. Még a levest csorgatja, de ezerszer jobb a helyzet, mint volt. Már a földon nincs kaja:)

Ezt túl kell élni, nekem nagyon nehéz volt, sokszor nyeltem nagyokat.

2020. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szintén

Ikea kladdig


Azóta csak hajat mosunk



Még mindig előfordul néha

2 éves

2020. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony nehéz, de el kell engedni és hagyni hogy megismerje az ételeket. Én is sokszor sóhajtottam nagyot, és téptem gondolatban a hajam. De tudtam hogy neki ez új, ő kíváncsi és természetes hogy belekotor a főzelékbe stb. Most 20 hónapos, csak akkor eszik önállóan ha kedve van, de akkor szinte kifogástalanul. Szeret még most is játszani az étellel, de közel nem úgy mint régebben. Már sokkal kevesebbet kell takarítani utána, és nem is mindig kell öltöztetni.
2020. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Még az jutott eszembe hogy néha annyira elegem volt hogy azon járt az agyam hogy egyszerűbb lenne egy szál pelusban a kádban ülve etetni... 🙉 Persze sose csináltam meg, de nagy könnyebbség lett volna 😁
2020. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9-es én szoktam egy szál pelusban... főleg ha szilvalekváros kenyeret eszik... az nagyon durva 🤣
2020. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!