Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » IKEÁs Antilop etetőszékről...

IKEÁs Antilop etetőszékről vélemény?

Figyelt kérdés

Sokan dicsérik, kaptunk egyet ajándékba és nem tudom, hogy jó lesz-e ez, vagy vegyünk egy másikat?

8 hós kislánynak lesz.



2015. szept. 17. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Imádjuk. Nagyon jó. Gyorsan tisztítható, stabil. Két gyereknél is használtuk. Mi is úgy kaptuk másoktól, hasonló gondolataim voltak, de kipróbáltuk, és sosem cserélnénk le másra. Amikor tanácsot kérnek tőlünk, mindig ezt ajánlom nekik. Feleslegesnek tartom a több tízezres etetőszéket, főleg, hogy gyorsan megunják a gyerekek és minél előbb asztalhoz akarnak ülni, a "nagyok" székére :)
2015. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Ilyet vettünk a nagyszülőkhöz. Alkalmanként elmegy, de otthonra egy sokkal kényelmesebbet választottunk.
2015. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szállodában találkoztunk ilyennel. A fiamnak nem jött be. De minden gyerek más, lehet, hogy nektek beválik. Sokan dícsérik, de hát ízlések és pofonok.
2015. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És konkrétan mi volt a probléma vele, ha megkérdezhetem?
2015. szept. 17. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is kaptuk. Soha nem vennék másikat. Célnak megfelel, gyorsan, könnyen tisztítható, szállítható (ha megyünk nagyszülőkhöz), annyit úgysem ülnek benne, hogy a kényelem annyira domináljon. Maximum félóra, de az már nagyon maximum és azért addig se úgy képzeld el, hogy milyen kényelmetlen neki, mintha te ülnél egy műanyag széken. Mindenre jó sokat költöttünk, de ebben az esetben nem bántam meg, hogy nem vettük a több 10e Ft-os társait.
2015. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi volt a baja vele, mert egy éves volt ekkor, és nem mondta el. :-) Csak feszengett benne, tekergett. Talán kényelmetlen volt neki a műanyag, de ha meg tesz bele az ember valaki puha anyagot, akkor az ugyanúgy mosni kell, így elveszíti azt az előnyét a szék, hogy könnyű tisztítani, meg talán a lábait vágta, ahogy lógott le neki. Tényleg nem tudtunk másra gondolni. Kapott egy esprit etetőszéket azzal már semmi baja nem volt. Itthon meg egy nagyobb székünk volt, amit később cseréltünk két részes fa székre, soha nem nyafogott egyikben sem. Talán túl kényes. :-)
2015. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb! Imádjuk! Én is és a gyerekek is! Pedig két jóval drágább után használjuk és azt bántam meg, hogy nem ezt vettem elsőre...
2015. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legjobb! Már leírták előttem,h miért. Nagyszülőknél volt kölcsön drága szék (dönthető, alul kosár, összecsukható, párnázott...): összecsukva is nagy batár volt, a kisfiam elveszett benne, ha már tud ülni, fölösleges ,h dönthető legyen, mert nem szereti.. Most már náluk is az ikeá-s szék van.

1 szó mint 100, érdemes kipróbálni, várjatok a másik vásárlásával.

2015. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!