Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor kezdtétek el az olajat...

Mikor kezdtétek el az olajat "becsempészni" a babátok főzelékeibe? Milyen olaja(ka)t használtatok?

Figyelt kérdés
Továbbá rántással mikortól dúsítottátok a főzelékeket?

2020. júl. 13. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem főztem külön, a nyers zölség-, gyümölcspépek után a mi étekeinkből adtam. (6 hónapos koráig csak szoptattam 14 hónapban abbamaradt a szoptatás)
2020. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Soha életemben nem csináltam főzeléket
2020. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Talán 7-8 hónaposan

Olíva

Tökmag

Napraforgó

Tyúkzsír


Volt hogy a csirkehúst olajon megkapattam

Az került bele


Hamar kezdted rántani neki vagy habarni.

Mi magunk nem nagyon eszünk főzeléket, sajnos így a gyerek is leszokott

2020. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
7 hónaposan használtam először. A védőnő tanácsára egy kávéskanál étolajat raktam a főzelékébe. Most 8 hónapos, rántást még nem használtam, de hamarosan elkezdem.
2020. júl. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
6,5 hósan nem minden nap 1-1 kiskanálnyi oliva v napraforgó. Most épp csak gyümölcsöt hajlandó enni, abba keverem a csirkét es olajat
2020. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 15. 04:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!