Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Vennél etetőszéket használtan?...

Vennél etetőszéket használtan? Mennyit adnál érte?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen vennék. Attól függ milyet.

Sima ikeás etetőszéket vettem használtan a mamáékhoz 4000-ért, ami elég sok, de még így is megérte mert tőlünk elég messze van az ikea, így nem kellett elmásznunk érte. Ennek már 4 éve és azóta sincs semmi baja a széknek.

A mi multinfunkciós 23 ezer Ft-os etetőszékünket pedig 12 ezerért adtam el, hibátlan állapotban volt leszámítva h az üléshuzat egy helyen megrepedt, de ettől eltekintve tökéletes állapotban volt, nem volt koszos stb.

Szóval ha jó állapotban van akkor vennék, igen.

2017. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Vettem, szintén nagyszülőkhöz, egy nagyon helytakarékos, nagyon kicsire csukható Concorde széket 20 ezerért.

Nézd meg, abból a típusból, amit kinéztél, mennyibe kerül az új, meg persze az sem mindegy, milyen állapotban van, amit venni akarsz.

2017. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is vettem IKEÁsat 1500 Ft-ért nagyszülőkhöz, már a 3. gyereket szolgálja ki, könnyű tisztítani, semmi baja.

Ami itthon volt, azt meg használtan kaptuk, a kisfiam volt a 3. gyerek aki használta. Az itthoni az dönthető volt és a magassága is állítható.

Én használt székért 10 e Ft-nél többet biztosan nem adnék.

2017. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vettem volna, már ki is néztem, de a nagyik megleptek egy újjal. max 8-10ezret adnék érte, és csak hibátlan állapotút vennék meg.
2017. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vettem, de használtat használunk, ami majdnem ugyanaz. Egy ikeás antilop széket örököltünk, a harmadik gyerek használja, semmi baja.

Mondjuk ez annyira olcsó újonnan is és mégis tökéletesen megteszi, úgyhogy ha nem kaptuk volna, biztos nem vadászok használtat, hanem megvettem volna ezt újonnan.

2017. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Én is az ikeásat néztem ki, és újonnan. Nem vennék használtan.
2017. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 babyboom567 ***** válasza:
100%
Babaexpón vettem használtan pierre cardin,etető és hintaszék,6500 volt.semmi baja.
2017. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Nagyon sok mindent ki lehet fogni használtan, ami pl. alig vagy egyáltalán nem volt használva.

Pl. mi FP játékokat kaptunk sokat újonnan nagyszülőktől, rokonoktól és pl. Sütifaló bödönt kettőt is kaptunk újat. Egyiket eladtam, ami ugye technikailag új volt. Tényleg ki lehet fogni ilyeneket.

Mi is ikeás etetőszéket vettünk használtan, nálunk már a 2. gyerek használja és nagyon praktikus. Annyi hátránya van, hogy ülni nem tudó babát még nem lehet ugyebár beletenni, de arra meg ott van a pihenőszék. :)

2017. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Etetőszéket ?! Ember?! Babaholmit csak az ultragazdagok vesznek újonnan persze, hogy használtan vesz mindenki mindent ami 1-2 évig kell csak, agyonfertőtleníted megfelelő szerekkel lemosod mint az állat és kész.- Nehogy már ezen agyalj. Az állapotra figyelj. Amit jónak látsz vedd meg. Ma ilyen világot élünk, a tehetősebbek sem vesznek új cuccokat. Minek?! Hogy eldobják? Inkább vegyél minőségi tápszert a picinek a megspórolt horror árú dolgok helyett. Az, hogy milyen az etetőszék nem hat a picire, de hogy milyen minőségű az étel amit etetsz az igen. Ruhákat is majd meglátod, csak azt fogsz venni, ezért virágzanak a gyermek turkálók. Nyilván fehérneműt nem.
2017. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!