Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Meddig használtatok etetőszéke...

Meddig használtatok etetőszéket? Milyen fajtát?

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy ülni tudott onnantól, még most is. Két és fél éves. Ikea, sima fehér, 5000 forint tálcával, tálca nélkül 4000, akkor oda tudod tolni az asztalhoz ha nagyobb már. Könnyű tisztítás, én imádom. Barátnőim 50 ezer forintos etetőszéke kész rémálom, az Ikeásnál nem kell jobb szerintem. Amíg nem tudott ülni, a hordozóban etettem.
2016. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2,6 èves, 3 hònapja ul oda hozzank ölben, magasìtóval stb
2016. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
3 éves elmúlt, nagy gyerek de még mindig abba tud kényelmesen enni. Peg perego tatamia. Az ikeasba másfél évesen alig fért el...
2016. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 R_S_T válasza:

Januárban lesz két éves, és már 2-3 hónapja nem használunk etetőszéket. Bárszéken, és normál széken térdelve/ülve eszik.

Az etetőszéket korábban is rosszul tűrte (hogy be van szíjazva), egyébként egy Chicco szék volt.

Valami ilyesmi:

[link]

2016. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!