Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól adtatok a babátoknak...

Mikortól adtatok a babátoknak abból amit esztek?

Figyelt kérdés

9 hónapos kislányom nagyon jó evő, már a hozzátáplálás elején nagy érdeklődést mutatott afelé, amit épp ettem :D ha nem kapott belőle, sírt, így mindig próbáltam olynaokat eszegetni amikből kaphat.

Most lehet kicsit erős lesz, de ti mikor adtatok neki pl. sültkrumplit, vagy akár pörit?😅 Vagy igazából bármi ami kicsit erősebb egy natúr husinál 🙂 (Adtam már neki pöriből csak a színhusit, szaft nélkül)


Köszönöm a válaszokat! ✌🏻


2020. júl. 27. 14:11
 1/8 Derwer ***** válasza:
80%
A feleségem kevés sóval főz ilyenkor, meg tejet nem rak bele, max anyatejet a fiam főzelékébe, stb. És így már kb 7-8hónapos kora óta kap rendes kaját is. (ismétlem só szegényesn, de mutatóba kapott már rendes hamburger husit, stb is)
2020. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

1 éves kora után, néha adtam a miénkből falatokat.


Nem fűszerezek erősen, így nem amiatt nem adtam korábban, hanem ekkora kb. már majdnem minden be volt vezetve.

2020. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
10 hónaposan már simán evett pörköltet nokedlivel, sült krumplit, sült husit
2020. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Klasszik pörit az 1 éves szülinapján

Előtte gyakran főztem olyat, amit ehet

Vagy kivettem a miénkből.


Sokat blw-ztünk..tehát akkor is a mienket ette már 8-9 hónaposan is

2020. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
9-10 hónaposan ugyanazt ették, amit mi, kivéve a tejes és tojásos dolgokat. 10 hónaposan vezettem be a tojást, utána már csak a tejre figyeltem, 11 hónaposan azt is bevezettük, azóta nem főztem külön semmit. 😊
2020. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
1 éves kora körül már csipegetett a miénkből. Amíg nem tanult meg rágni és ételt a szájában forgatni (mint kacsa a nokedlit típusú baba volt), addig inkább a leveseket ette, rizst szafttal meg ilyenek. Rendes húst, zöldséget, tésztát, stb amit rágni kell, azt 14-15 hónapos kora után - addigra tanulta meg.
2020. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
8 hónaposom néha elnyammog egy sültkrumplin, meg zsömléből szokott csipeteket kapni.
2020. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Kb 9-10 hónapos korától a tej kivételével azt eszi amit mi.
2020. júl. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!