Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortol es milyen napszakban...

Mikortol es milyen napszakban adtatok elöször tejpepet a babátoknak?

Figyelt kérdés

ami 6 hos kortol van tejpep (ugye az már eleg folyékony ahhoz hogy ihassa ne kelljen kanalazni) azzal megvártátok, hogy betöltse a 6 honapot?

2 het mulva lesz 6 hos a babám kivárjam?



2014. nov. 5. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kb. 8 hónapos korban adtam először, de egyébként semmit nem adtam hamarabb, mint lehetett volna, tehát én kivárnám a 2 hetet, vagy vennék olyan tejpépet, ami 4 hónapos kortól adható. Ezt is, mint mindent délelőtt adtam először, de később inkább uzsonnára kapta és mindig kanállal adtam. Ha a leírás szerint készíted el, akkor nem megy át a cumin, kb. tejbegríz állagú.
2014. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen azok az instantok tejbegriz állaguak de van olyan amit csak ki kell onteni melegiteni es kesz ezek ihatok uvegbool.ezekre gondoltam, de ezek adhTOK 6 HOS kortol, koszi a valaszt , megvarom a 2 hetet
2014. nov. 5. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!