Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy vezessem be a glutént?...

Hogy vezessem be a glutént? Te hogy tetted?

Figyelt kérdés

A védőnő annyit mondott csinaljak lisztes rántást. De kicsit félek ettol, nemt udom mebnyit es hat nem is tudom babáknak azt hogy kell.

Olvastam valaki babakekszet tett a reszelt almába es úgy. Oke, tudom nem a legegeszsegesebb megoldas, cukros is.


Van még valami más mód?


2020. aug. 4. 15:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha babakekszet.... Milyen fajtat?
2020. aug. 4. 15:38
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

Rossmann saját márkás babakekszében nincs hozzáadott cukor. Illetve megpróbálhatsz bulátát adni a babának, a nyálával szépen eldolgozza. Csináltam olyat is, hogy 1 kiskanál grízt fél dl tápszerben elkevertem és 50mp-re mikróba tettem, utána lefedtem, majd raktam bele valamilyen gyümölcspürét.

2020. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Reszeltem egy kis Detki babakekszet a pürébe.
2020. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Jajj nagyon túl van ez tolva. Annyi cukortol semmi baja nem lesz ami egy fel babakekszben van.
2020. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Almába tettem síma kekszet, vagy a főzeléket berántottam, úgy, ahogy nekünk is szoktam.
2020. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nagyobbik gyerekemnek először 1 kávéskanál 7 gabonás pépet kevertem a püréjébe. A kisebbik akkor kapott glutént, amikor már szilárdat is evett, a főzelékébe tettem rántást, pont úgy, ahogy mi is esszük.
2020. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A dm-es gabonapépeket használtam sűrítésre, ezek jók édesbe is és sósba is. Először zabot, abban a legkevesebb a glutén, aztán 3 gabonásat, végül a 7 gabonásat. Mire az is elfogyott, már ette a pékárukat is. 😊
2020. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Kicsit túltoljátok.. Adtam neki a 7 gabonás pépet, meg bébi kaját babakeksszel oszt hónapot.. De ráértek sz@rakodni.
2020. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem adtam tejpépet, mert anyatejes volt a lányom.


Almába reszeltem kekszet.

2020. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 khniki ***** válasza:
Dm-es müzlis bébiétellel.
2020. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!