Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha minden tasakos gyümölcspüré...

Ha minden tasakos gyümölcspürében 100% gyümölcs van, akkor miért vannak akkora árbeli különbségek?

Figyelt kérdés
Pl Kubu 150Ft, Hipp 400Ft. A Kubus nem annyira jó?
2020. aug. 31. 11:25
 1/7 A kérdező kommentje:

Kubu

Összetevők


Őszibarackpüré (40%), Almapüré (39%), Banánpüré (10%), Almalé sűrítményből (10%), Sárgarépa püré (1%), C-vitamin (L-aszkorbinsav), Gyümölcstartalom és zöldségtartalom: 100%


Hipp

Összetevők


Almapüré* 40%, Körtepüré* 40%, Banánpüré* 20%, *ökológiai gazdaságokból

2020. aug. 31. 11:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Hippé bio alapanyagokból készült gyümölcspüré, ezért értelemszerűen drágább is. A Kububan ezen kívül az összetevők 80%-a alma, ami a legolcsóbb gyümölcs.
2020. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Elvileg a Hipp bio, viszont egyáltalán nem ér annyit. A Hippnél leginkább a márkát kell megfizetni. Egyébként a legjobb,ha te pürésíted és biztonságos helyről veszed a gyümölcsöt. Ezt most nem, azért mondtam, hogy ne vedd meg,mert én is néha megvettem, amikor utaztunk stb,csak tény, hogy egészségesebb. :) Én próbáltam mindkettőt ugyanúgy megette,de az ára nem mindegy.
2020. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert nemcsak az alapanyag ára befolyásolja a termék árát. Ilyen egyszerű.
2020. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Utazáshoz szoktam venni, plusz ha elfogy itthon a friss gyümölcs akkor tasakosat nyomok a zabkásához, tejbegrízhez. Nem minden nap ezt eszi :) Van hozzá rácsavarós kanál is, így a szivogatás hátrányát is kikerüljük.
2020. aug. 31. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:
5%
Lényeg a lényeg. Én egyik szrt se itatnám meg a gyerekemmel.
2020. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában az alapanyagok százalékos különbségéből és az alapanyagok árától függ. Plusz mellé jön még azok minősége és honnan származása is.

Általában magát a márkát is megfizeti az ember. Pl a spáros kóla és a Coca Cola közti árkülönbség mekkora, ízben pedig nagyon hasonló. A márka és a reklámozás teszi.

2020. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!