Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit, mikor, mennyit eszik 7...

Mit, mikor, mennyit eszik 7 hónapos babátok, ha 6 hónaposan kezdtétek a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Dèlutànonkènt evett egy kis gyümölcsöt. Azèrt dèlutàn , mert ő fogta az ètelt, ès rögtön utàna fürdettük, ha nagy maszatot csinàlt.
2020. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz, nekem 6,5 hós, kb 1 hónapja próbálkozunk. Sokmindent kóstoltattam vele, odáig jutottunk, hogy a tízórai és ebéd, vagy ebéd és uzsonna tápszer előtt kap valamit, amit elfogad, szívesen megesz. Van, amikor én főzök, van amikor üvegeset kap. Az egyik kedvenc üvegesből a sárgabarack-alma-sütőtök, amit én készítek, a meggyes rizs volt a nyerő idáig. Lassan tervezem a húst és a glutént bevezetni, ott még nem tartunk. :)
2020. szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

5 hó 3 hetesen kezdtük


6,5 hónapos..


Uzsi

Tízórai kiváltva


Anyatejes


Nagyon jól eszik



Lányommal 9 hónaposan sem vokt kiváltva ètkezés

2020. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. Vagyok


150 krumpli répa után még 60 gyümölcsöt is képes hozzáenni


Lányommal meg össz 30 g-mal kínlódtunk

2020. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

7 hónapos, 3.baba, szuper nézni ahogy eszik mindent. 5,5 hós korában kezdtem próbálgatni,de akkor még kézzel pépesítettem, nem ízlett úgy neki és csak a tejpépet, meg az üveges almenüdét volt hajlandó megkóstolni és pár kanál elég volt.

Vettem aventes gépet és azzal olyan jó állaga van, hogy tetszik neki. Amit macera vagy lehetetlen elkészíteni, abból üvegeset veszek és általában keverem krumplival, hogy 2 adagot tudjak készíteni. Kb 3 hete van az, hogy rendes adagot megeszik bármiből, 170 ml körül és iszik vizet (svéd pohár vált be, a cumisüveget utálja).

Amit eddig próbáltunk és meg is ette:

Krumpli, alma, barackok, szilva, eper (üvegesből 5+os), meggy, áfonya, banán, répa, sütőtök, kukoricapüré (üveges), borsó (üveges), csirkemell, tojás, mangó, glutént tartalmazó üveges gyümölcs desszertek, tejpépek, babakeksz darálva.

Eddig a tízórai van kiváltva gyümölccsel vagy tejpéppel akkor, ha az ebédben is gyümölcs lesz, az ebéd ami valamilyen krumpli alapú főzelék hússal vagy tojással, ritkán ezek nélkül, illetve a vacsora 5-6 óra fele a déli főzelék második adagja. Egyelőre ez a 3, mert szeretném a tejet fenntartani azért minimum 1 éves koráig.

2020. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Almenüdét=almapürét. Autocorrect.
2020. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!