Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 honapos anyatejes baba...

7 honapos anyatejes baba étrendje/napirendje hogy alakul?

Figyelt kérdés

Nálunk kb így: mivel ejjel 3szor kel min. (fogzik)es csak a cici nyugtatja meg, ergo vegig eszi az ejszakat, így amikor 7kor felkel, nem szopizik. (Előtte 5-6 körül evett, azt tekintem reggelinek)

9kor kap gyümölcsöt, kb.150-180g. Utána szopi ha kéri. Ezt egy hete cseréltünk meg. Jatek,levegőzes, alvás.

12:30 körül szopizik és utána főzelék. Na ebből max 30-40g megy.

Jatek, nagy alvas.

16:30 körül szopizik, majd játék furdes és

20:30 körül esti szopi


Összesen 6-8szor szopizik az éjszakák függvényében. Én szeretném ha több fozeleket enne, csak nem tudom hogyan.

Köszi ha leírjatok a tapasztalataitokat!



#anyatej #főzelék #Hozzataplalas 7 honapos
2017. jún. 19. 08:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem cseréld meg az ebédnél, először legyen a főzelék amennyi jólesik neki, majd utána szopi. Azért nem eszik többet, mert a szopival jóllakik. :)
2017. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!