Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Halat érdemes lazaccal bevezet...

Halat érdemes lazaccal bevezetni, ha igen, mikor kaphatja a baba?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Úgy tudom a higanytartalma miatt nem szabad azzal kezdeni. Mi 1 éves kora után adtunk egy kicsit.
2020. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

1, a lazacnak pont alacsony, a tonhalé magasabb ;)


Egyébként simán. Édesburgonyával nagyon finom. Mikor? Attól függ, mit követsz. Van ahol az első ételek között van.

2020. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

A tengeri halakkal általában érdemes várni.

Az meg, hogy valahol valami az elsők között van a hozzátáplálásban nem mérvadó. Nem mindegy, hogy helyi vagy más országból szállítják, így kezelik mindenféle vegyszerekkel.

2020. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
9,5 hónapos
2020. szept. 13. 12:18
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

3, vegyszer??

Jégre téve vagy fagyasztva érkeznek, nem vegyszerezve....

2020. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Megkérdezhetem,hogy készíted el neki? Én is most vettem lazac filét 10 hónapos fiamnak,mert úgy vettem észre szereti a halat. Bébiételből kapott halasat és burkolta befele,pedig nem jó evő,inkább szopni akar. Nagyon meglepődtem. Ezen felbuzdulva vettem a lidlibe lazacot. Sütőbe süssem meg vagy vajon serpenyőbe? Vagy mindegy?
2020. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

6, én párolóban készítettem. Aventben de az lényegtelen, bármilyenben jó. Vagy fedő alatt serpenyőben is.

Annyi, hogy a filében is maradhatnak mini szálkák, érdemes jól átnézni.

2020. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi 7-es!
2020. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a messziről jön, jáááj lekezelik 2020-ban már nem túl releváns. 20 éve még tényleg sokáig tartott idehozni, ma már egy ugrás a világ bármelyik sarka, pár napja csomagolták Peruban, de már az Auchanban fizetek érte, már nem kellenek olyan trükkök, hogy kibírjon heteket... Annyi idő alatt ide ér, míg amennyi alatt valamelyik vidéi magyar földről idezötykölődik a teherautó vele.
2020. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!