Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt mikortól...

Szoptatás alatt mikortól érdemes bevezetni az olyan ételek fogyasztását, ami hasfájást okoz a babának?

Figyelt kérdés
Fiam 2 hónapos és semmi olyat nem eszek ami hasfájást okozhat neki,borsó,bab,karalábé,stb de épp ezek amiket nagyon szeretek és még nem merem megenni,mikortól érdemes szoktatni a babát???
2014. aug. 7. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

én szoptatás egész ideje alatt nem ennék hasfájás keltőket


keresem, hogy milyen korban lesz teljes az emésztésük, illetve elég fejlett, hogy fel tudná dolgozni,. de nem találom:(

2014. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindent ettem szoptatás alatt és figyeltem a babát, ami puffasztotta azt hanyagoltam, borsó, káposzta pl nem puffasztotta, de a paprika, tej pl igen. Most fél éves már ezek sem okoznak gondot. A kritikus dolgokból először csak keveset egyél és meglátod bántja-e a babát.
2014. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapig semmit ami hasfájást okoz, aztán próbálgattam. Most 3,5 (!) hónapos, már mindent eszek. 2 hónaposan még fájt a hasa az alma-mango-papaja gyümilétől amit ittam.
2014. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legújabb kutatások szerint mindent ehetsz...

Én ezt úgy oldottam meg, hogy figyeltem a babát és a kislányommal valóban mindenből ettem, semmi gond nélkül.

Az első gyerekem irtó hasfájós volt. Annak idején még úgy mondták, hogy nem szabad enni puffasztó dolgokat. Én ezt nagyon be is tartottam, koplaltam mint egy kutya. Mármint kívántam volna mást is enni, mint amit lehetett. De ennek ellenére sírós maradt. Akkor azt mondták, hogy 6 hónapos koráig kell diétázzak - így is tettem. Semmi gond nem volt ezzel, és a hozzátáplálással sem utánna, megszokta az ízeket.

2014. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat,velem is az a gond hogy semmit nem merek megenni és valóban lassan koplalni fogok.
2014. aug. 8. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!