Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejpépet akarom bevezetni, de...

Tejpépet akarom bevezetni, de még kifelé tolja a nyelvével. Mikor érdemes újra próbálni? Vagy ez hogy működik? 4 hós volt 1 hete.

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Más kanalas ételt evett már, vagy most kezditek? Mert eleinte még általában mindent inkább kifele tolnak, hisz meg kell tanulni az evést is nekik.
2015. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így van, nem mindegy, hogy az evés technikáját nem tudja még, vagy konkrétan ezt a kaját löki ki.
2015. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első pár hét nem arról szól, hogy te mit szeretnél bevezetni, hanem hogy ő megtanuljon kanalazni. azért túrja ki a nyelvével mert csak szívni-nyelni tud. gyakoroljatok, hamar belejön majd :)
2015. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még mást nem próbáltunk, ez lesz az első.

5 hósan szeretném a gyümölcsöket elkezdeni majd.

Csak gondoltam adok neki pépet addig.

Ok, akkor majd gyakorlunk :)

2015. jan. 16. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Én előbb adtam gyümölcsöt, mint tejpépet. Ha tolja ko a nyelvével, hagyjad várj egy kicsit. Miért nem gyümölccsel próbálkoztál előbb? Már nem azzal kell kezdeni?
2015. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!