Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha valamit előbb vezetek be,...

Ha valamit előbb vezetek be, mint ahogy a táblázat írja, és nincs semmilyen tünet utána, akkor adhatom máskor is nyugodtan?

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha már egyszer adtad, akkor nem mindegy?
2020. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Az a táblázat már amúgy is felül lett írva. A legújabb az, hogy mindent lehet ha nincs allergiás a családban. És persze csak odafigyelve, fokozatosan.
2020. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Ezek a táblázatok amúgy is nagyrészt hülyeségekből állnak... Én nem is foglalkoztam velük, csak az olyan alapvető dolgokat tartottam be, hogy mézet nem adtam 1 éves kor előtt. De én adtam egész tojást rögtön, tejtermékeket, húst, gombát, epret, málnát, mogyorót. Nálunk nincs egyik családban sem semmiféle allergia, így én nem szórakoztam ezekkel
2020. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Persze. Ezek a táblázatok inkább csak példák, mint szentírások. Az új alapelv, hogy mindent szabad, amit nem tilos. És főleg idény jellegű friss dolgokkal próbálkozzunk. Minek vártunk volna a cseresznyével meg a meggyel, mikor leszakadtak a kertben az ágak? Teljesen bio gyümölcs. Most alma és körte érik

a kertben. De evett nyáron dinnyét is. Mikor adjak neki? Télen? Mert azt írja a táblázat? Dehogy! Ha nincs baja, nincs baj.

2020. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!