Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Bacont mikor kaphat a baba?

Bacont mikor kaphat a baba?

Figyelt kérdés
Most gondolok itt arra, hogy pl egy étel részeként. Pl ma baconos tésztát csináltam. A babának nyilván csináltam másik ételt, csak érdekelne, mikortól kaphat ilyesmit?
2020. okt. 7. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Hurkát kapott már? Ha az megvan, akkor lehet finoman adagolni a bacont. Ha ízlik neki, akkor pedig lassan mehet a kocsonya.
2020. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk elég hamar azt kezdte enni, amit mi. De ilyesmit, hogy kolbász, szalonna (pl túrós tésztában, rakott krumpliban) csak 1 éves kora után adtam, akkor is csak kb kóstolóba
2020. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi. És például úgy kaphatja amit főztem, hogy a bacon nélkül csak a tészta meg a szósz? Vagy inkább fozzem neki külön továbbra is?
2020. okt. 7. 16:15
 4/15 A kérdező kommentje:
1 a hurka hogy jön ide? Az rizs meg máj gyakorlatilag. Azt elég hamar ehet, ha nincs agyon fűszerezve.
2020. okt. 7. 16:16
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
#16.16 Hát úgy jön ide, hogy az is elég gusztustalan.
2020. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na de a te ízlésednek mi köze a kérdéshez, már ne is haragudj.
2020. okt. 7. 16:19
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
A hurka rizs, hús, bőr, szalonna. Màj vsn benne legkevesebb.
2020. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Mi van a szószban?
2020. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 11 hónaposan már adtam neki,de mennyiséget nem evett meg belőle csak nyammogott rajta. Szereti az ilyen ízesebb dolgokat. Akkoriba emlékszem a kovi ubi nagyon bejött neki. Nyelte mint kacsa a nokedlit,már sokszor mi nem mertünk többet adni,de ő még ette volna. 1 évesen már tutira azt ette amit mi,csak mogyoró,dió ilyesmit nem mertem.
2020. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8 semmi extra nincs benne. Tejszín, sajt, so, bors, szerecsendió, fokhagyma. 8 hónapos, szóval meg pici, de pont nem ez a lényeg, hanem, hogy mikortól eheti a bacont. Minden mást már ehetne ami benne van, kivéve a sót. (Legalábbis a legújabb ajánlások szerint)
2020. okt. 7. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!