Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónapos babának miket...

8 hónapos babának miket lehetet tenni kenyérre feltét gyanánt?

Figyelt kérdés

Lassan 8,5. Nagyon ügyesen eszik önállóan kézzel banánt, sajtot, kenyeret, de az almát is elrágcsálja, bár abból nem tud sokat enni, csak az ízét szereti.

Mit lehetne neki kenyér katonákra tenni feltétnek? Gondoltam rá, hogy keresek házi majkrém receptet, de az csak egy lehetőség. Virsliből tudom, hogy vannak jobb minőségűek pl. És itt megszűnt az ötlet cunamim 😀 kérlek, adjatok tippeket!


2020. okt. 12. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok. Pragai sonkat szoktam venni,parizsibol pick bekebeli fustolt. Nem is latom az osszetevoket a dekas csomagolon,de ezek a legjobb minoseguek,elvileg.
2020. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 khniki ***** válasza:
Mindenféle sonkát, sajtkrémet, sajtot, vajkrémet, vagy csak simán margarint.
2020. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Sparban talaltam 97%os hustartalmu sonkat,nincs benne adalekanyag,szinezek,most ezt adom.
2020. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!