Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan vezessem be a mogyorót?

Hogyan vezessem be a mogyorót?

Figyelt kérdés

Törjem össze valahogy, vagy vehetek sima földimogyorókrémet?

Mennyi ido utan jelentkezik az allergia ha van? Es mik a tunetei?

Ha allergias ra azonnal korhaz? Vagy csak sima kiutesre vagy hasmenesre szamitsak?


2020. okt. 27. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármit amiben van mogyoró. De csak picit...és várj pár napot. Mert lehet épp csak annyira allergiás rá,hogy hasmenése lesz. Az meg nem egyből . De ha semmi,akkor adhatod neki nyugodtan. Valószínű ..sőt...nem kell kórház.
2020. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugyanugy adjak masnap is vagy csak egyszer es varjak vele par napot?
2020. okt. 27. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Mennyi idős amúgy? Az nagyon fontos,hogy 3 napig legalább utána ne adj új ízt neki. Pár perc után lehetnek már tünetek de kevesebb az esélye az allergiának ha a családban nem volt ,vagy ha nem allergiás másra...pl laktózra. (Ha van ilyen,érdemes később adni neki) Elsőre kiderül..egy falat után is ha allergiás rá.

Ha mégis az lenne,a legsúlyosabb tünetnél mentőket hívni...mint a nehézlégzés.

2020. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

9 hónapos.

Az uj ajanlasok szerint minel elobb lehet adni neki, 3s gondoltam talan most legetne mar vagy 10_11 honaposan

2020. okt. 28. 06:58
 5/8 anonim ***** válasza:

100%os Mogyorókrém.


DM-ben van, krémes állagú

2020. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. okt. 28. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Én zabkásába kevertem kicsit, másnap kenyérre kentem.
2020. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Es az mindegy hogy mogyorókrém vagy földimogyoró krém?

Vagx ezek kozott is jell hagyni 3 napot? :D

2020. okt. 28. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!