Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Masfel eves gyerek nem nagyon...

Masfel eves gyerek nem nagyon akar darabosat enni , baj?

Figyelt kérdés

A fott ennivalot szinte pepesre kell neki csinaljam hogy megegye , nem hajlando enni a darabosabbat, viszont banant, almat, sajtot pufit, kukoricapelyhet , virslit , rantottat megeszi egeszben azaz megragja. szenvicseket, kenyeret sem hajlando enni , esetleg a bundaskenyerbol eszik par falatot.

Szerintetek baj amiert meg nem eszik darabos fott ennivalot?


2020. nov. 25. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szopik még?
2020. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekem nekem is ezt csinálta, az idegbaj kerülgetett hónapokon át. Doki, védőnő nyugtattak, hogy mivel a kekszet pl megeszi normálisan, tud rágni csak vmiért a rendes főtt ételt nem akarja. Majdnem másfél éves koráig turmixoltam neki, ráadásul kb. 3 féle kaját evett meg összesen, egyetlen fajta üveges bébiételt, az édesburgonyát meg az avokádót (ezekbe tehettem mindent, húst, halat, tojást, sajtot, csak le kellett turmixolni totál, undorító volt). Aztán egy nap, másfél éves kora körül, kért az ikertestvére tonhalas tésztájából, megette és onnantól evett mindent, döbbenet volt. Most 6 éves és szó szerint mindent megeszik, az óvodában ő a legendás jólevő gyerek, aki egyáltalán nem válogat. Kitartás.
2020. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

6 honapos koraig szopott.

A kekszet is megeszi, szereti

2020. nov. 25. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első ilyenkor még csak a 6 hónapos babakajákból evett párat... Itthonit egyáltalán semmit!

Kinőtte, nem lett baja belőle

2020. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!