Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Olivaolajat rakhatok már 4...

Olivaolajat rakhatok már 4 hónapos kortól a baba püréjébe? Holnap kezdjük, az orvos annyit mondott 1-2 kk olivaolajat rakhatok majd bele, de nem említette mikortól. Székrekedéses egyébként.

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Tudtommal 6 hó alatt ndm ajánlott.
2021. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem felesleges, eleinte csak a gyümölcs, vagy a zöldség kell, majd később, kb. 7 hónapos kortól.
2021. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Még korai. 6-7 hónapos kortól adtam én is. De nem 1-2 kk, hanem pár cseppet csak.
2021. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Miből gondolod, hogy székrekedéses? Anyatejes babánál a heti 1 széklet is normális akár.


Amúgy azért kell az olaj, mert a zsírban oldódó vitaminok csak úgy tudnak felszívódni. Mivel gondolom, még csak hozzátáplálsz, az anyatejben lévő zsír bőven megteszi.


Az nem tudom, szabad-e, csak azt, hogy még fölösleges.

2021. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszo, akkor hanyagoljuk :)
2021. jan. 2. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Én megvettem a Babakonyha című könyvet és ott a babapürékhez a repceolajat ajánlják. Én is avval főztem őket.
2021. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Én simán tettem neki amikor már evett főzeléket, olyan 5-6 hónaposan.
2021. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
Alapbòl nem kene ilyen pici babàt etetni.
2021. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Orvosként egyet kell értenem az utolsóval. A hozzátáplálást fél éves kor után kezdjük és nem előbb! Addig csak anyatej rosszabb esetben tápszer.
2021. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!