Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónapos babám nem fogadja...

8 hónapos babám nem fogadja el reggel a tápszert, mit adj neki helyette?

Figyelt kérdés
Foga még nincs, tejpépet uzsonnára kap. Vacsorára elfogadja a tápszert de reggel nem kell neki.
2021. jan. 20. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem adsz neki normális ételt, esetleg kissé pépesítve? Banán joghurttal, darált keksszel pl., vagy bármilyen gyümölcs/zöldségpüré, bébiétel... de elnyammogják ilyenkor már a kiflicsücsköt, babapiskótát, puffasztott kukoricát/kölesgolyót is.
2021. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én rendes ennivalót adtam...

Banánt, joghurtot ekkoriban vezettem be, aztán kenyeret is elkezdtem

9 hónaposan már napi 5 étkezése volt a tejalapún felül..

2021. jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak reggel és este kap már tápszert, eddig szoptattam. Vagyis így már csak este de előtte kap főzeléket is így:

10:00 gyümölcs, keksz, tejpéppel

13:00 ebéd főzelék hússal

16:00 joghurt, tejtermék vagy pici gyümölcs tejpéppel

19:00 főzelék

20-21:00 tapszer.


Tehát egész nap kanalast kap és tejpép is van benne. Ha lenne foga akkor tudna enni kenyeret meg hasonlókat.

2021. jan. 21. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!