Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerintetek lenne igény...

Szerintetek lenne igény közösségi médiában a hozzátáplálás kezdetétől fogva blogot vezetni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy nemsoká kezdem a kisfiammal a hozzátáplálást és dokumentalnám minden lépést, mit hogy vezetek be.

Lenne rá igény? Leginkább instagrammon.

Ismertek ilyet?

Ha lenne rá igény, mire lennétek kíváncsiak, milyen formában?


2021. febr. 7. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
En blw-re, sorrend, eredmenyek.
2021. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van mar sztem ilyen. Amúgy meg annyira más minden gyereknél, hogy szinte semmit nem számít te mit írsz le.
2021. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

A csapból is ez folyik..

De sok túlbonyolító anyuka van, aki szakértők és az ösztönei, gyermeke kiismerése helyett, annyira ráér, hogy más anyuka blogját olvassa inkább.

2021. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem érdekelne. Szerintem abszolút nem bonyolult dolog a hozzátáplálás. Ha vmi kérdés felmerült, akkor védőnő, gyerekorvos, Google segített.

Egyik gyermekünk problémás, mert halmozottan sérült, de neki szakemberre van szüksége, nem pedig laikus anyukára.

2021. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Engem sem érdekelne. Azért szerintem kevés ember annyira életképtelen, hogy me boldoguljon egyedül. Minden gyerek más. Az en fiam már 6 hónaposan csócsált és tanyerbol lopott. Nővérem kislánya ugyanezt 13 hónaposan kezdte el. Most szerinted melyikünknek számított volna barmit, hogy a te Benőkéd szereti e brokkolit vagy a darabosat vagy a pürét? Irreleváns. Nyilván jó recept ötletekkel stb lehet mit kezdeni, de ez a Benőke evett két kanál almapürét téma elég uncsi.
2021. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, erre így általánosan szerintem nem lenne igény. Ahogy írták minden gyerek más, na meg egy hozzátáplálás tényleg nem olyan nagy dolog, hogy annyira érdekes legyen hogy lépésről lépésre nyomonkövessék egy random gyerek hozzátáplálását (ezen ne sértődj meg ha lehet).


Tudod az ilyesmire akkor van igény ha valamiért plusz érdekességet tartogat az adott gyerek hozzátáplálása. Pl.ha Zente anyukája indítana ilyesmit arra sokan kíváncsiak lennének, mert az egész ország izgult Zente sorsáért. Vagy az a Zsombi nevű kisfiú, akiért azintén az egész ország összefogott. Az ilyes gyerekek esetében sokan kíváncsiak hogy mi van azóta a gyerekkel illetve a hozzátáplálás egyúttal a felépülés részeként is értelmezhető. Vagy ha más miatt kerül középpontba a gyereked, ami miatt akkor van értelme.


Persze elhiszem hogy ez számodra egy különleges időszak lesz és lépésről lépésre dokumentalni szeretnéd, és szerintem jó ötlet ilyen jellegű emlékeket, fotókat, felvételeket stb.készíteni de csak magadnak és a családnak. Szóval nyugodtan csináld meg magatoknak a dokumentációt, rakd el és amikor csak jól esik évek múlva nézd újra. Vagy akár a blogot is megcsinálhatod belőle, az interneten örökre eltártolódik és akkor keresel rá amikor akarsz.


De arra, hogy ezzel a médiában követötáborra teszel szert és mások számára is értékes munkásságot teszel le az asztalra, arra ne számíts.

2021. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is hidegen hagyna...


Azért mert a te gyereked ezt meg azt fogja enni, attól még én nem fogom azt adni neki. Szerintem túl van tolva ez a hozzatáplálás dolog. Nem nagy ördöngősség, ahogy sokan beállítják. Ám ha mégis problemám lenne vele, tuti nem egy instás anyukát követnék benne, hanem a szakképzett orvos tanácsait.


Emellett az ilyen blogoktól a hideg ráz. Ma már mindenki celeb akar lenni... tanácsokat adni olyanokról, amikhez lehet közük sincs... feltűnési viszketegség, semmi más.


Ne hidd, hogy sok ember fog követni.


Ja és meg annyi, nem lenne az a pénz, amiért a gyerekemből is hülyét csinálnék emiatt

2021. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Nem akartam celeb lenni vele, csak gondoltam segitseg lehet másnak. A másik semmiképp nem csinálnék bolondot a kisfiamból. Nem is szerepelne a képeken, max a kis keze. A pürékre, az ételekre, receptekre, tálalásra fókuszáltam volna.

De megértettem, hogy nincs rá igény.

Köszönöm mindenkinek aki normálisan válaszolt, aki meg jóformán lehülyézett az ötletért az igazán sajnálom, hogy így tudja magát csak kifejezni.

2021. febr. 8. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!