Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit gondoltok az anyatejes...

Mit gondoltok az anyatejes ételekről?

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 20:19
 1/6 anonim válasza:
65%
Még nem ettem
2021. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha valaki 6 hónapos kora után adja a gyerekének valamihez hozzáadva, hozzátáplálásként, azt el tudom fogadni.

Pl.:

[link]


Felnőtt embernél bizarr, de annyi ennél gusztustalanabb dolgot esznek az emberek, hogyha erre van gusztusa valakinek, hát egye!

Én biztos nem leszek köztük.

2021. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Amikor a baba éppen hozzászokóban van a rendes ételekhez, anyatejjel készült főtt zöldségpüré kiváló a számára.
2021. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez szerintem inkább a gyereknevelés kategória lesz
2021. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
En pl undoritonak tartom
2021. febr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Kislányomnak a legelső püréjébe tettem frissen lefejt anyatejet, hogy ismerős íz is legyen benne (100% anyatejes volt előtte). Úgy vettem észre, hogy azon túl, hogy kellemesen krémes állaga lett tőle, más hatást nem váltott ki, legközelebb az anyatej nélkülit is ugyanúgy elfogadta, így többet már nem adtam neki ebben a formában, ha kellett valamit higítani kicsit, akkor babavízzel vagy forralt vízzel csináltam.
2021. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!