Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok eröl a kártyárol...

Mit gondoltok eröl a kártyárol COLORFUL iGAME GTX 1660 SUPER?

Figyelt kérdés
igazábol a gyártora vagyok kiváncsi menyire jo a tejesitménye

#: Mit gondoltok eröl a kártyárol COLOR #FUL iGAME GTX 1660 SUPER?
2020. ápr. 14. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Jók írnak róla, csak elég hosszú.

Nézd meg előtte feltétlen hogy ekkora VGA belefér-e a gépházba.

2020. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem szeretnél 1-2 éven belül új kártyát venni, mert ez tönkrement, azt javaslom egy megbízhatóbb gyártótol vásárolj.Inkább szánd rá azt a + összeget.Szerintem teljesítményben ha nem is teljesen de közel ugyan annyit hoz ki mint a nevesebb társai.Esetleg még hűtésben lehet problémásabb.
2020. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
teljesen jó semmivel nem rosszabb mint a 20 ezerrel drágább asusok, sőt azokból egyre több a hibás.. én GeForce GTX 1660 SUPER GALLARDO 6GB ezt használom, 65C fölé nem megy és hangtalan.. 80k volt akkor 36hó garival. Minek fizetnék 110k egy semmivel nem jobb kártyáért. Engem hang nem zavarna am sem, de meglepődtem ,hogy nem hangosabb mint az előtte lévő msi kártyám.
2020. ápr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de ez ugyanolyan mint az intel amd.. hiába gyengébb az intel és drágább valakinek csak az kell mert intel. Igy vannak sokan a vga val is.
2020. ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!