Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 6 hónapos baba nem kacag és...

Kisokosok kérdése:

6 hónapos baba nem kacag és ritkán mosolyog. Nagyon izgága és sokszor nyugtalan.Szerintetek ezek normális tulajdonságok?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kislányom,keveset mosolyog,hangosan kacagni csak kétszer hallottuk...

A környezetünkben vannak kisbabàk,ők egyfolytában mosolyognak (7 hónapos,8 hónapos).

Ezeket a babákat ha megfogom ,szépen elvannak az ölemben.Az én lànyom folyamatosan tekeri magát egyik oldalról a másikra (kifelé akar nézni),feszíti magát.Nem szereti ha ringatjuk...

Ha fàradt,elkezd üvölteni,de valami brutàl hangon... Egy percig nem áll meg,ha földön van kúszik,forog...hamar el is fárad benne,ezért elkezd “hümmögni”.Ha ölbe van,nem lehet egyhelyben àllni vele,vagy ha az ölünkbe ültetjük,folyamatosan ki akar mászni belőle... Olyan mintha mindent látni akarna ès nem kötik le sokáig a jàtékok,pedig mindig mellette vagyok és vele játszom..Este nem engedi magàt ringatni,ha felvesszük sír...Úgy szeret elaludni,Higy betesszük az àgyàba ès sinogatjuk,énekelünk neki...De ringatni nem szabad...


Valaki találkozott már ilyen babával?Félek hogy valami nem stimmel...A másik babák olyan nyugisak és egyfolytában mosolyognak....



#Nyugtalan baba, izgága baba #Ideges baba, #Baba ringatás #Baba mosoly #Nem mosolyog a baba
2020. aug. 2. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Huhhh. Na itt sokmindent felsoroltál. Nekem is 6 hónapos a fiam. Nem szereti ő sem a ringatast. En nem gondoltam rá, hogy ez baj lenne. Ő is tekereg kézben, mert minden érdekli. Szerintem az sem baj. Az sem baj, hogy hamar elfárad a lányod. Végül is most erősödik. A mosolygást, kacagást nem tudom nekem 4 hónapos kora óta kacag és kb 4 hetes kora óta mosolyog folyton, uh ebbe nem astam bele magam, de gondolom nem minden baba egyforma.
2020. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek között semmi sem kirívó, vagy furcsa, ők is egyéniségek.
2020. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen a karaktere. Az én babám is hasonló, leszámítva a mosolygást. Ő sokat mosolyog, ha látja a mamákat, meg ébredés után amikor köszönünk neki, meg amikor az apja felveszi és onnan néz engem, meg ha reptetjük, dobáljuk. Viszont kacagni ő is még csak kétszer kacagott, azóta sem sikerült megnevettetni. Ő öt hónapos múlt másfél hete. Ő is folyton menne, de közben meg sír mert elfárad, néha már nevetséges mit le tud művelni, amikor félig sírva kúszik a játékok után.
2020. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A ti babàitok mikor hallgatott először a nevére? Mikor mutatta ki először a szeretetét,mikor bújt ,ölelt először?
2020. aug. 2. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Az en babám ha mondom a nevet most 6 hónapos kora körül már ide fordul. De nem vagyok benne biztos, hogy a neve miatt. Lehet csak a hangom miatt. Ezt nem is tudom, hogy lehet leszűrni, hogy hallgat e a nevére. Mostanában vettem észre azt is, hogy mintha talán bujna(?) ha felveszem. Átkarol a kezével, ha felemelem. De ezek, amiket kérdezel, olyan nehezen körülhatárolható dolgok szerintem.
2020. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, én kb két hete kezdtem el próbálgatni, hogy amikor nem rám néz akkor a nevén szólítom, mindig odafordul, de simán lehet, hogy csak azért, mert szólok neki valamit.. ezt nehéz így kideríteni. Bújni nem igazán bújik, néha a kezemben elfárad és rámdől, nem tudom, hogy ez annak számít-e, de nagyon cuki :)
2020. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!