Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Egy éves szülinapra milyen...

Egy éves szülinapra milyen tortát, muffint, sütit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tejet még nem kapott, tojást már igen. Csokit sem evett még. Ti mit vettetek neki, vagy sütöttetek?
2021. febr. 16. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Vezesd be a tejet 2 héttel előtte ha van még időd. Én vaníliás enyhén krémes tortát fogok csinálni, szerintem túró is lesz benne, meg a kedvenc gyümölcsei a tetején. Csokit még nem hiszem, hogy kap. Korainak érzem.
2021. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Hát én nagyon rossz leszek a gyakoris anyák szemében, de cukrászdából rendeltük a tortát. Igen, volt benne cukor is. Az a 3 falat amit evett belőle nem ártott.
2021. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Mi sima tortát rendeltünk neki. Nyár volt, könnyű, gyömölcsös krémmel. Volt benne tej, tojás, cukor. Nagyjából 3 falatot evett belőle, és még él
2021. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
A felnőttek fogják megenni, igy felesleges mindenmentes sz@rt csinálni. Ő pár falatot fog enni.
2021. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok


Ne értsetek félre, nem lesz mindenmentes, csak csokit még nem akatok bevezetni a koffeintartalom miatt.


Magamnak is sajttortát szoktam kérni mikor süt valaki nekem szülinapomra, kb ez lesz a gyereknek is csak több piskótával, amiben lesz cukor meg a krémben is lesz. A piskóta azért lesz hangsúlyosabb, mert imádja a kenyeret csócsálni az meg hasonló.

2021. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sima csoki torta volt, mi felnottek ezt szeretjuk.

A fiam nem evett belole, nagyon rossz evo volt. Elso szulinapjaig 3 fele zoldseget fogadott el, az is pure formaban.

Emiatt en nem vettem minden mentes tortat.

2021. febr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én piskótát sütöttem, arra barackos krém került. Vagyis hab plusz baracklekvár plusz barackdarabok. Finom volt :).
2021. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Babapiskóta rétegek közé natúr joghurttal elkevert banános gyümölcsöt tettem ( turmixolva) . Éjszakára betettem a hűtőbe, másnap uzsonnára megpuhult,összértek az ízek, isteni volt, nagyon ízlett az ünnepeltnek :) és nekünk is :) !

Egy éves szülinapja után pár héttel tudott először darabosabbat enni, így ez pont állagra is tetszett még akkor neki ahogy elkevertük a pohárkàjában :) .

Szép egyedi díszítést, marcipánokat tettünk rá köszöntés előtt, persze azokat mi ettük meg, de megnézegette :) .


Boldog szülinapot neki 😍!!!

2021. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!