Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Sütött már valaki mindenmentes...

Sütött már valaki mindenmentes babatortát 1 éves szülinapra?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz kisfiam 1 éves, szeretnék neki magam sütni valamilyen finom kis tortát, amiből ő is ehet. Tojást még nem kapott, így azt nem tennék bele, sem túl sok cukrot, sütőport se nagyon, finomliszt helyett pedig zabpehelylisztet használnék. Más milyen házi vagy bolti tortával lepte meg gyermekét ezen a jeles napon?

2014. okt. 3. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én normál piskótás tortát sütöttem neki. Tojást is kapott már 10 hós korától a sárgáját, 1 év körül kapott fehérjét is.
2014. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, én egy nagyon egyszerű joghurttortát csináltam, gyümölcs volt még benne és cukor, zselé, baba piskóta (abban ugyan volt tojás, de lehet kapni tojásnélkülit is). Szerintem hasonló vagy túrótorta finom,könnyen elkészíthető és nem is ártalmas! Szüleitől pudingtortát kapott, de abba ugye tej kell, mivel a lányom előtte még nem kapott tejjel főzött ételt, csak keveset evett viszonylag, kicsit tartottam tőle, de az is jó ötlet és ahhoz még piskóta sem kell. Kellemes szülinapozást!
2014. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, javítok, szüleimtől kapott pudingtortát :D
2014. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én forma tortát rendeltem. Attól a pár falat tortától pont semmi baja se lesz, mert van benne cukor, meg fehér liszt.
2014. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mi joghurt tortát csináltunk az 1. szülinapra.

Szétmorzsolt babakeksz volt az alapja, natur joghurt, belekeverve turmixolt barack és darabos rész is, kicsit felmelegítettem a joghurtot, pici zselatint tettem bele, hogy összeálljon, be a hűtőbe, még ráreszeltem étcsokit a tetejére és kész. Imádta és a vendégyerekek is falták.

2014. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam a jövőhónapban lesz egy éves. Abból a tortából fog enni amibőlmi is. Max nem adok nekikrémet csak piskótát. Evett már lisztes és tojásos ételt, sőt cukrosat is. Nagyon ízlett neki és semmi baja.

Miért kell túlparázni?

2014. okt. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!